Abiye Ayakkabı Modelleri Ve Trendleri

0 Yorum

Abiye ayakkabı modelleri biz kadınların özel geceler, davetler ya da düğünlerde kıyafetlerimizin altına almak için aradığımız modellerdendir. Aslında abiyede karar vermek nasıl zor ise altına ayakkabı bulmak da bir o kadar zordur. Daha önce yazdığım bir yazıda abiye seçmenin aslında ne kadar zor olduğunu, yanlış karar verip seçim yaptığımızda bizi rüküş ve banel alaturka bir görünüme sokabileceğinden bahsetmiştim.

abiye ayakkabı modelleri 1 - Abiye Ayakkabı Modelleri Ve Trendleri

Abiye Ayakkabı Modelleri

Abiye ayakkabı modelleri seçmek de aynı abiye seçmek gibi oldukça zordur. Çünkü aynı şekilde sizi zor durumda bırakabilir. Bir de abiyenizin rengi ve modeline göre doğru seçimler yapmak önemlidir. Mesela artık tezat renkler daha çok tercih edilmekte. Eskiden trend olan aynı tonlarda aynı materyale yakın ürünler seçilirken şu an durum tamamen değişmiş durumda. Mesela artık gece mavisi bir elbise ile kırmızı abiye bir ayakkabı kombinlenebiliyor. Ve bence gayet de güzel ve başarılı bir görünüm ortaya çıkıyor.

abiye ayakkabı modelleri 2 - Abiye Ayakkabı Modelleri Ve Trendleri

Abiye elbise için ayakkabı modelleri ve fiyatları hakkında konuşacak olursak ayakkabı olarak yine siyah oldukça revaçta desem yanlış bir şey söylemiş olmam. Siyah her zaman revaçta olan her şeyle uyabilen bir renktir. Bu ayakkabı, çanta ve kıyafette de aynıdır. Abiye ayakkabı modelleri 2019 sezonunda ise payetli, simli, topuklu ayakkabılar dikkatimizi çekiyor.

abiye ayakkabı modelleri 3 - Abiye Ayakkabı Modelleri Ve Trendleri

Aslında abiye ayakkabı denilince akla topuklu ayakkabılar geliyor. Fakat siz topuklu ayakkabı ile rahat edemiyorsanız artık topuklu olmayan fakat topuklu kadar şık duran topuksuz, düz tapan ayakkabılar da var. Ya da topuklu ile ayaklarım rahat etmiyor diyorsanız platform topuk ayakkabılara da bakabilirsiniz. Emin olun bu tarz topuklu ayakkabılar ile ayaklarınız düz bir ayakkabı giymişsiniz gibi rahat edecek. Bir yandan da boyunuz uzayacak ve elbise üzerinizde çok güzel duracak ayrıca bunun yanında proporsiyonunuz da çok daha iyi görünecektir.

Abiye altına ayakkabı modelleri ise her abiyeye göre farklı bir model gidebilir. Mesela kısa bir abiye elbise tercih ettiyseniz çok şık taşlı bir buti tercih edebilirsiniz. Kesenize ve zevkinize uygun bir çok model bulabilirsiniz. Bu konuda internetten ya da moda dergilerinden fiyatlar ve modeller, en son trendler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Herdem Rüzgar

Moda, tasarımcıların size yılda 4 defa önerdiğidir. Stil ise sizin hangisini seçtiğiniz…

    Yorum Bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir