Alyans Modelleri Ve Alyans Trendleri

0 Yorum

Alyans modelleri hakkında bilmek istediğiniz her şeyi bu yazımda bulabilirsiniz. Gelin adayları için aslında çok önemli bir seçimdir alyanslar. Beyaz altın mı, sarı altın mı, taşlı mı yoksa taşsız mı diye aslında bir çok gelin adayı tercih yapmakta zorlanır. Çünkü alyans değişmeyecek bir aksesuardır. Eşinizle sizin bağınızı simgeleyen en önemli detaydır. Ve herkes bu tercihini çok güzel ve istediği gibi yapmak ister.

alyans modelleri 2 - Alyans Modelleri Ve Alyans Trendleri

Alyans Modelleri

Alyans modelleri hakkında daha detaylı konuşmak ister misiniz? Cevabınız evetse o zaman hadi başlayalım. Ne dersiniz? Bir çok gelin adayı evleneceği gün için heyecanla düğün mekanı, gelinlik, saç modelleri, makyaj modelleri, ayakkabılar, kullanılacak aksesuarlar bakar. Bunlar için bolca araştırmalar yapıp, trendleri öğrenmek ister. Ve aralarında en çok sinenlere sahip olmak ister. Ancak alyansı da unutmamak gerek. Herkes bir kez evlenmek ister. Ve alyans da o zaman değiştirmeden kullanacağınız bir aksesuardır. Bu yüzden düzgün ve güzel seçimler yapmak önemlidir.

alyans modelleri 5 - Alyans Modelleri Ve Alyans Trendleri

Alyans Modelleri Gümüş

Alyans modelleri gümüş son dönemlerde oldukça trend olduğunu söylemek isterim. Alyans modelleri 2019 sezonuna baktığımızda beyaz altın ve sarı altın bir çok model gözümüze çarpıyor. Alyans modelleri bayan arasında bir çok seçeneğiniz var. Aslında damat adaylarına göre gelin adaylarının daha çok tercih olanakları var. Zaten gelin adayı hangi modeli beğenirse damat adayı da onun eşini alıyor.

alyans modelleri 1 - Alyans Modelleri Ve Alyans Trendleri

 

Biz bayanlar bu konularda kendi beğenilerimizin olmasını isteriz. Ama haksız da değiliz bence. Çünkü aksesuar kullanmayı çok seviyoruz ve güzel ürünler almak istiyoruz. Hele konu alyansımızsa bu konuda daha hassas davranıyoruz. Ömrümüzün sonuna kadar takmak istediğimiz bir aksesuarın içimize sinmesi gayet önemlidir. Aslında modele bakarken parmağınızın rahat olmasına da önem verin. Çünkü gün içerisinde evde çeşitli şeyler ile uğraşırken size rahat hareket etme olanağı sağladığından emin olun.

Ayrıca uyarmam ve söylemem gereken başka önemli bir detay daha var. Alyansınız sürekli parmağınızda olacağı için çizilme olasılığı çok yüksek oluyor. Mat modeller göze her ne kadar hoş görünseler de çok çabuk çizilebiliyorlar. Ve bu da hiç hoş olmayan bir görüntüye sebebiyet verebiliyor.

Herdem Rüzgar

Moda, tasarımcıların size yılda 4 defa önerdiğidir. Stil ise sizin hangisini seçtiğiniz…

    Yorum Bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir