Bel Çantası Modelleri Ve Trendleri

0 Yorum

Bel çantası modelleri son zamanlarda oldukça trend. Omuz çantası ve sırt çantasından çok daha fazla tercih edildiğini söylemem gerek. Renk renk çeşit çeşit bel çantaları bulabilirsiniz. Holografik siyah, beyaz, kadife ya da deri o kadar çok model var ki. Yeter ki siz aralarından seçim yapabilin. Her mağazada bu çantaları bulabilmeniz mümkün.

bel çantası modelleri 1 - Bel Çantası Modelleri Ve Trendleri

Bel Çantası Modelleri

Bel çantası modelleri bayanlar tarafından özellikle de kullanım rahatlığı açısından çokça tercih ediliyor. Omzunuzda taşımanıza gerek yok. Ya da kolunuza asmanıza. Ya da sırtınıza takıp tedirgin olmanıza gerek yok. Çantanız bu şekilde arkanızda kalmıyor. Aklınız değeri eşyalarınızda kalmıyor. Hem çantanıza göz kulak olabiliyorsunuz hem telefon ve benzeri şeylere ulaşımınız çok daha kolay oluyor. Hem de dekoratif açıdan oldukça şık ve son zamanların trendi olan bir görünüm oluşturmanızı sağlıyor.

bel çantası modelleri 2 1024x753 - Bel Çantası Modelleri Ve Trendleri

Bayan Bel Çanta Modelleri

Bayan bel çanta modelleri hakkında daha detaylı inceleme yapacak olursak bel çantası modelleri 2019 incelemek ile başlayabiliriz bence. Deri detaylı çantalara zincir detayı ile çok farklı bir hava katılmış. Ayrıca kadife de bu çanta modellerinde oldukça kullanılan bir materyal olarak göze çarpmakta. Bel çantası modelleri fiyatları da her keseye ve zevke uygun ürün bulabilmeniz mümkün.

Çok fiyatlı ve pahalı ürünlerin yanı sıra çok uygun fiyatlı ürünler de bulabilirsiniz. Örgü bel çantası modelleri de oldukça revaçta. Aslında örgü biliyorsanız çantayı da tıpkı kazak ya da hırka gibi kendiniz örebilirsiniz. Bu sayede normalden farklı, alışılagelmişin dışında bir model elde edebilirsiniz. Bir yandan da istediğiniz renk ve modelde kendi çantanızı kendiniz yapabilirsiniz.

bel çantası modelleri 3 799x1024 - Bel Çantası Modelleri Ve Trendleri

Bunun için internetten de oldukça fazla yardım alabilirsiniz. İnternette birbirinden farklı örgü modelleri bulabilirsiniz. Bunun dışında çanta için kalıplar da bulabilirsiniz. Bu kalıplara göre çantanızı rahatlık ile yapabilirsiniz. Ayrıca nasıl örüldüğünü, nasıl yapıldığını izleyerek öğrenebilir ve kendinizi geliştirebilirsiniz. Kendi çantanızı kendiniz yaparak ekonomi yapmış, ürünü çok daha ucuza getirmiş olabilirsiniz. Eğer bu işte yetenekli iseniz hatta bu işi ticarete de dökebilirsiniz. Siparişler alıp para kazanabilirsiniz. Çünkü bu çantalar bu ara sezonun en trend parçaları arasında en önde gelen parçalardan biri diyebilirim rahatlıkla.

Herdem Rüzgar

Moda, tasarımcıların size yılda 4 defa önerdiğidir. Stil ise sizin hangisini seçtiğiniz…

    Yorum Bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir