Duvak Modelleri – Duvak Modelleri 2019

0 Yorum

Duvak modelleri konu başlıklı yazıma hoş geldiniz, safalar getirdiniz. Sitemi daha önce de ziyaret ettiyseniz giyim, trendler hakkında aradığınız her şey hakkında bilgi ve görseller bulabileceğinizi de biliyorsunuzdur. Bu yazımda duvak modelleri hakkında sizler ile konuşmaya karar verdim. Eminim ki bir çok gelin adayı bu konuda daha çok görsel bulmak ve bilgi almak istiyordur. Bu kadar merak edilen ve bilgi alınıp görseller ile desteklenmek istenilen bu konu hakkında konuşmaya başlayalım isterseniz öyleyse, ne dersiniz?

duvak modelleri 1 - Duvak Modelleri - Duvak Modelleri 2019

Duvak Modelleri

Duvak modelleri gelin adayları için oldukça önemli bir parçadır aslında. Gelin adayları gelinlikleri kadar duvağının da şık olmasını ister diye düşünüyorum. Bence duvak gelinliği gösteren en önemli detaylardan biri. İster güpürlü ister sadece tül ya da uç kısımları güpür detaylı duvaklar seçebilirsiniz. Ve ya ister kabarık ister kabarık olmayan modeller de tercih edebilirsiniz. Bu tamamen size ve sizin zevkinize ve hatta bir de gelinliğinizin modeline kalmış. Hazır duvak modelleri bakıp bu konu hakkında isterseniz fikir sahibi olabilirsiniz. Bu modellere bakıp fikir sahibi olabilirsiniz. İsterseniz hemen satın alabilir isterseniz istediğiniz butiğe diktirebilirsiniz. Bu şekilde boyunu ya da modelini tam istediğiniz gibi, kendinize göre ayarlayabilirsiniz.

duvak modelleri 2 - Duvak Modelleri - Duvak Modelleri 2019

Duvak Modelleri 2019

Duvak modelleri 2019 sezonunda kabarık duvak modelleri oldukça trend diyebilirim. Bunun yanı sıra patlak duvak modelleri de gelin adayları tarafından oldukça rabet gören ve çok sevilip, beğenilip, tercih edilen modeller olduğunu söylemeliyim. Aslında burada tamamen sizin zevkiniz ve neyi tercih ettiğiniz önemli olan. Kesenize uygun ve zevkinize uygun modeller bulabilmeniz önemli. Çünkü gelinlik herkes tarafından sadece bir kez giyilmek istenir ve onun da en çok içimize sinen ve en çok beğendiğimiz duvak modeli olmasını isteriz. Bu yüzden seçiminizi iyi yapmalısınız. Görsellik de çok önemli ancak rahatlığınızın da bir o kadar önemli olduğunu unutmamanızı öneririm. Seçimlerinizi yaparken bu söylediklerimi de göz önünde bulundurmanızı öneririm.

duvak modelleri 3 - Duvak Modelleri - Duvak Modelleri 2019

Duvaklı saç modelleri evleneceğimiz gün için oldukça önemlidir. Çünkü yaptıracağımız saç modelinin duvağımıza uygun olması gerekmekte. Aksi taktirde gün ya da gece boyunca rahatsız bir duvak ve saç modeli ile karşı karşıya kalabilirsiniz. O gece sizin geceniz olacak ve muhtemelen yerinizde durmayacaksınız. İşte tam da bu yüzden giyeceğiniz gelinlik, ayakkabı kadar duvak modelleri de oldukça önemli. Bunun için eğer her gelin adayı gibi kafanız karıştıysa hangi modeli alacağınızı bilemiyorsanız bence internetten de faydalanabilirsiniz. Ya da mağazalardan bakabilirsiniz. Ayrıca bunlar hakkında çok detaylı bilgiler istiyorsanız butiklere ya da moda dergilerine bakabilirsiniz. İsterseniz beğendiğiniz modeli gelinliğiniz ile beraber diktirebilirsiniz de. Karar ve seçim sizin. Benden şimdilik  bu kadar. Yeni yazılar ve konu başlıkları ile tekrar görüşmek üzere. Hoşça kalın.

Herdem Rüzgar

Moda, tasarımcıların size yılda 4 defa önerdiğidir. Stil ise sizin hangisini seçtiğiniz…

    Yorum Bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir