Gelin Ayakkabısı Modelleri Ve Trendleri

0 Yorum

Gelin ayakkabısı modelleri hakkında konuşacağımız yazıma hoş geldiniz. evlilik hazırlığı yapan gelin adaylarının düğüne yaklaşan zamanlarda en çok baktığı aksesuarlardır gelin ayakkabıları. Ve aslında en önemli detaylardan biridir. Hem güzel hem şık hem de rahat olmasını istediğimiz ayakkabılar bulmak isteriz hepimiz. Ve düğün tarihi yaklaştıkça gelinlik telaşı kadar gelinliğimize uygun ve rahat ayakkabı bulabilme telaşı başlar.

gelin ayakkabısı modelleri 1 - Gelin Ayakkabısı Modelleri Ve Trendleri

Gelinlik Ayakkabısı Modelleri

Gelinlik ayakkabısı modelleri hakkında biraz araştırma yaptıysanız çeşit çeşit ayakkabılar olduğunu görmüşsünüzdür. İster ince topuk ister kalın topuk bir sürü çeşit bulunmakta. İster dantel işlemeli ister sade kumaş bir çok ayakkabı bulabilirsiniz. Gelin ayakkabısı modelleri ve fiyatları olarak baktığımızda da her zevke ve bütçeye uygun çeşit çeşit ve birbirinden güzel ayakkabılar bulabilirsiniz.

gelin ayakkabısı modelleri 5 - Gelin Ayakkabısı Modelleri Ve Trendleri

Gelin Ayakkabısı Modelleri 2019

Gelin ayakkabısı modelleri 2019 sezonunda platform topuk ya da ince topuk bir çok ayakkabıya rastlamışsınızdır. Gelinlik ayakkabısı modelleri ve fiyatları olarak da yukarıda da dediğim gibi her bütçe kese ve zevke uygun bir çok ayakkabı bulabilirsiniz. Rahat gelin ayakkabısı modelleri arıyorsanız bence platform topuk ayakkabılara bakmanızı öneririm sizlere. O gece ya da gün sürekli ayakta olacağınız için platform topuk ayakkabılar oldukça rahat ve kullanışlı bir tercih olacaktır.

gelin ayakkabısı modelleri 6 - Gelin Ayakkabısı Modelleri Ve Trendleri

Platform topuk ayakkabıları tercih edersiniz hem boyunuz uzun görünecek hem de çok rahat edeceksiniz. Ayakkabı çeşitleri ve modelleri ve ayrıca fiyatları hakkında bilgi edinmek isterseniz internetten ya da gelin butiklerinden bilgi alabilir farklı modelleri deneyip bakabilirsiniz. Unutmayın ki o gün sizin gününüz ve gelinliğiniz kadar ayakkabınızın da içinize sinmesi ve rahat etmeniz gerekmekte ve önemli bir detaydır. Gelin ayakkabısı denilince akla ilk gelen renk beyaz oluyor. Ama daha farklı renkler de tercih edebilirsiniz. Krem rengi ve ekru renk gibi mesela. Bunun dışında dantelli, taşlı ya da sade ayakkabılar da tercihleriniz arasında yer alabilir. Bu seçimde kıstas aslında gelinliğiniz olacaktır. Gelinliğinizin altına hangi model yakışıyor ve içinize siniyor ise onu seçmenizde fayda var. Ben yazımı şimdilik burada noktalıyorum. Yeni konularda görüşmek üzere.

Herdem Rüzgar

Moda, tasarımcıların size yılda 4 defa önerdiğidir. Stil ise sizin hangisini seçtiğiniz…

    Yorum Bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir