Gömlek Modelleri – Gömlek Modelleri Bayan

0 Yorum

Gömlek modelleri hakkında konuşacağımız, görseller ile sizlere ayrıntılı bilgiler sunacağım yazıma hoş geldiniz. Aslında gömlek iş kadınlarının vazgeçilmez parçalarıdır. Gömlek altına bir kumaş pantolon ile ofisinize ya da işinize oldukça şık ve güzel bir kombin oluşturabilirsiniz. Gömlek bayanların dolaplarında olmazsa olmaz paçalardan biridir.

Gömlek Modelleri

Gömlek modelleri ister klasik ister spor olarak bir çok çeşidini bulabileceğiniz bir kıyafet türü. Zaten yukarıda da dediğim gibi her bayanın dolabında klasik bir gömlek mutlaka olmalı bence. Özellikle beyaz bir gömlek adeta demirbaş bir parça olacaktır. Sadece işe giderken değil iş görüşmesine giderken de işinize çok yarayacak bir parça olduğunu söylemeden geçemeyeceğim. İş görüşmesine giderken çok iddialı giyinmemek gerektiğini hepimiz biliriz. Sade ve şık bir görünüm her zaman en iyisidir. Bunun için de beyaz gömlek biçilmiş kaftandır.

gömlek modelleri 2 - Gömlek Modelleri - Gömlek Modelleri Bayan

Gömlek Modelleri Bayan

Gömlek modelleri bayan dediğimizde aklımıza o kadar çok model ve renkte gömlek gelir ki. Oduncu gömlekleri, kot gömlekler, desenli gömlekler ve daha nice modeller. Aslında erkeklere göre daha şanslıyız bence gömlek konusunda. Tıpkı genel kıyafette de olduğu gibi. Gömlek tunik modelleri bayan da daha çok kapalı bayanlar tarafından tercih edilmekte. Daha mutahasıp görüntüye sahip olmak isteyen bayanlar da tercih ediyorlar tabii.

gömlek modelleri 4 - Gömlek Modelleri - Gömlek Modelleri Bayan

Gömlek modelleri bayan 2018 daha detaylı baktığımızda güpürlü gömlek modelleri de bu sene trendler ve yeni sezon ürünler arasında gösterildi. Seçim her zaman sizin. Beyaz gömlek ten biraz daha bahsedecek olursak sadece resmi yerlere giderken değil günlük hayatınızda da kullanabilirsiniz. Buna örnek verecek olursak altına bir kot pantolon ile günlük spor şık bir kombin elde edebilirsiniz. Aksesuarlar ile biraz daha renk katabilirsiniz. Bu sezon birden fazla zincir kolye takmak çok trend. Sizler de gömleğinizin içerisine bu takılardan takarak hem trend hem spor şık olabilirsiniz.

gömlek modelleri 8 - Gömlek Modelleri - Gömlek Modelleri Bayan

Yalnız burada eklemek istediğim bir şey var ki o da beyaz gömleğin kalitesi ve duruşuna özen göstermeniz. Kaliteli durmayan, ya da kalitesi düşük olan bir beyaz gömlek o şık ve sade görünümü bozabilir. Kaliteli ve kendini gösteren bir gömlek almanızı öneririm. Fiyatlar konusunda internetten de destek alabilirsiniz. Ayrıca kendiniz mağazalar ya da butiklerden de araştırıp, gezip dolaşıp bakabilirsiniz.

Herdem Rüzgar

Moda, tasarımcıların size yılda 4 defa önerdiğidir. Stil ise sizin hangisini seçtiğiniz…

    Yorum Bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir