Hasırlı Alyans Modelleri 2019 Trendleri

0 Yorum

Hasırlı alyans modelleri konu başlıklı yazıma hoş geldiniz. Sizler için özenle seçtiğim konu başlıkları, en trend konular ve özenle seçtiğim resimler, konu ile alakalı görseller ile sizlere yararlı olacak bilgileri paylaşmaya çalışıyorum elimden geldiğince. Umarım paylaşımlarımı beğeniyor ve siteyi ve yazdıklarımı takip ediyorsunuzdur. İsterseniz lafı çok da fazla uzatmadan konumuza yavaş yavaş başlayalım ne dersiniz?

hasırlı alyans modelleri 2 - Hasırlı Alyans Modelleri 2019 Trendleri

Hasırlı Alyans Modelleri

Hasırlı alyans modelleri bir çok bayanın en çok tercih ettiği alyans modelleri arasında yer almaya devam ediyor. Aslında klasikleşmiş bir model olduğunu söyleyebilirim. Taşlı ya da taşsız hasırlı alyans modelleri siz bayanların beğenisine sunulmakta. İster altın isterseniz de gümüş hasırlı alyans modelleri de tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra düz modelleri de tercih edebilirsiniz. Hasır olan modelleri beyaz ve sarı altın karışık olarak da rahatlık ile bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra yukarıda da dediğim gibi taşlı ve taşsız modellere de göz atabilirsiniz.

hasırlı alyans modelleri 4 - Hasırlı Alyans Modelleri 2019 Trendleri

Hasırlı Alyans Modelleri Kadın

Hasırlı alyans modelleri evlenecek olan bir çok gelin adayının hayallerini süslemekte. Aslında alyanslar da en az gelinlik ve düğünün yapılacağı mekan kadar önemli hatta bence çok çok daha fazla önemli. Çünkü alyans evliliğinizin ve iki kişinin birbirine bağlılığının en büyük ve güzel bir sembolü. O yüzden bence alyans alırken modeli çok iyi düşünerek seçmelisiniz. Hem parmağınızın rahat olmasını sağlayan modellere bakmanızı özellikle öneririm sizlere. Kimse alyansını sürekli değiştirmek istemez. Bir kere alıp sürekli kullanmak ister.

hasırlı alyans modelleri 5 - Hasırlı Alyans Modelleri 2019 Trendleri

Alyans modelleri hakkında internetten, katologlardan ya da kuyumculardan bilgiler alabilirsiniz. Hem modellere bakıp hem de fiyatlar hakkında bilgi edinebilirsiniz. İster kuyumcuya gidip bizzat parmağınıza takıp deneyebilirsiniz hem rahatlık hem elinize yakışıp yakışmadığı konusunda yüzüğü test edebilirsiniz. Tüm bunları yaparken fiyatlar hakkında bilgi de edinebilirsiniz. Ya da bu denediğiniz modelleri internetten alabilirsiniz. Benzer modeller hakkında fiyat araştırması yapıp farklı markalardaki fiyatlar hakkında araştırma yapabilirsiniz. Böylelikle daha uygun nerede ise oradan alabilme şansınız da olabilir. Hem de yüzüğün nasıl göründüğü, elinizde nasıl durduğu ve rahatlığı hakkında önceden bir fikriniz olmuş olur.

 

Herdem Rüzgar

Moda, tasarımcıların size yılda 4 defa önerdiğidir. Stil ise sizin hangisini seçtiğiniz…

    Yorum Bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir