Mini Etek Modelleri Ve Trendleri

0 Yorum

Mini etek modelleri hakkında konuşacağımız yazıma hoş geldiniz, safalar getirdiniz. Mini etek biz bayanların her zaman dikkatini çeken, her zaman giymekten hoşlandığımız ve zevk aldığımız kıyafetler arasında yer almıştır. Ve her zaman da alacak gibi görünüyor. Sizler de mini etekleri çok seviyorsanız, mini etek benim tarzımı yansıtan bir parça diyorsanız gerçekten çok doğru yerdesiniz. Haydi o zaman gelin bu modellere sizler ile yakından bakalım. Ne dersiniz? Cevabınız evet ise o zaman başlayalım.

mini etek modelleri 1 768x1024 - Mini Etek Modelleri Ve Trendleri

Mini Etek Modelleri

Mini etek modelleri hakkında daha detaylı inceleme yapalım isterseniz yukarıda yani yazımın başında da söylediğim gibi. Kimilerimiz mini etekleri çok sever ve tercih ederken kimilerimiz de aslında çok sık tercih etmiyoruz. Kullanımı zor olan modeller oldukları aslında bir çok bayan ve kişi tarafından onaylanıyor. Hareket etmenizi kısıtlayabiliyorlar. Bunun dışında yaz ya da veya kış da tercih edilen bu modeller kışın daha zor kullanılabiliyor. Ama kalın çoraplar ve yün etekler tercih ederseniz kışın da kullanabileceğiniz modeller olarak sizlere olanak sağlayabiliyorlar.

mini etek modelleri 2 802x1024 - Mini Etek Modelleri Ve Trendleri

Ultra Mini Etek Modelleri

Ultra mini etek modelleri fazla cesur ve kendine güvenen bayanların tercihleri arasında yer alıyor. Aslında her bayanın cesaret edebileceği modeller olmadığını söyleyebilirim. Fiziği düzgün bayanların daha çok tercih ettiği modeller olduğunu da ayrıca söylemek isterim.

Dar mini etek modelleri ve pileli mini etek modelleri biz bayanların tercihine sunulan bu sezonun trend parçaları arasında yer alıyor. Dar etekleri aslında salaş ve kalın kazaklar ile gayet trend ve güzel bir şekilde kombinleyebilirsiniz. Dilediğiniz kombini dilediğiniz model ve tarzda kombinleyebilirsiniz. Bunun için internetteki modellere kombinlere ya da butiklere ve hatta vitrinlerdeki kombinlenmelere bakabilirsiniz.

mini etek modelleri 3 803x1024 - Mini Etek Modelleri Ve Trendleri

Deri mini etek modelleri de mutlaka bu sezonda bakmanız gereken modeller bence. Deri ve mini etek birleşiminin gayet şık bir görüntü elde etmenizi sağlayacağını söylemek isterim. Deri etekleri de salaş kazaklar ya da gömlek ve tshirtler ile birleştirerek kullanabilirsiniz. Önemli olan kendi zevkinize ve vücut tipinize uyan etek modelleri bulabilmeniz. Ayrıca her zevke ve keseye uygun etekler bulabilirsiniz. Bunun için internetten ve butiklerden, mağazalardan yardım alabilir, fiyat ve model araştırmaları yapabilirsiniz. Şimdilik burada yazımı noktalıyorum. Yeni konu başlıkları ve konularda sizler ile en kısa zamanda görüşmek üzere. Moda ile kalın, hoşça kalın.

Herdem Rüzgar

Moda, tasarımcıların size yılda 4 defa önerdiğidir. Stil ise sizin hangisini seçtiğiniz…

    Yorum Bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir