Saç Modelleri – Saç Modelleri 2018

0 Yorum

Günümüzde trendler ile birlikte bir çok saç modelleri tercih edilmekte. Düz, kıvırcık, kısa ya da uzun kullanmayı sevenlerimiz var tabi ki. Yani he modelin bir kullanıcısı, severi bulunmakta. Saçlar bir kadının makyajı gibidir adeta. Saçlarınızın bakımlı olması sizi her zaman bir adım öteye taşıyacaktır. Kim parlak ve bakımlı saçları sevmez ve onlara sahip olmak istemez ki.

saç modelleri 6 - Saç Modelleri - Saç Modelleri 2018

Saç Kesim Modelleri

Bu yazımda sizlerle saç modelleri incelemek istedim. Aslında bu konu ile ilgili söylenecek çok şey var. Ama mümkün olduğu kadar kısa tutup faydalı bilgiler ve görseller ile sizlere yardımcı bir içerik hazırlamak istedim. Dilerseniz öncelikle saç kesim modelleri hakkında konuşalım. Bu sene kısa kullanım oldukça revaçta. Aslında ben de bu furyaya yeni dahil oldum. Ve sizlere bir şey itiraf edeyim. Uzun saç her zaman vazgeçilmezimdi. Fakat yaklaşık bir ay önce saçlarımı kısa kestirdim ve gerçekten sonuçtan oldukça memnunum.

Siz de rahatlıktan ve modern görünümden yanaysanız bence deneyebilirsiniz. Saç kesim modelleri 2018 hakkında konuşacak olursak uzun ve kısa kesim saç modelleri revaçta diyebiliriz. Her zaman dediğim gibi aslında önemli olan size yakışanı bulmak. Ama tabi ki bunu yaparken bir yandan da modadan, yeniliklerden uzak kalmamak.

saç modelleri 13 - Saç Modelleri - Saç Modelleri 2018

Saç Modelleri

Saçımızın boyu, bakımı önemli olduğu kadar modeli de önemli tabi ki. Uzun saçlar bu konuda biraz daha şanslı diyebiliriz. Saç modelleri örgü uzun saçlı bayanlar tarafından daha çok tercih edilmekte. Ama kısa saçlı bayanlar da farklı şekillerde kullanabilirler. Deneyerek size uyanı, kendinize en çok yakıştırdığınızı bulup kullanabilirsiniz. Şık günler için saç modelleri topuz da oldukça tercih edilmekte. Aslında artık günlük doğal topuzlar daha çok kullanılıyor. Abiye ile bile çok yapılı duran saçlar artık rağbet görmüyor. Elbise ya da gidilecek davet veya herhangi bir yer ne kadar resmi olursa olsun  doğal modeller tercih ediliyor. Aslında model ne olursa olsun yazımın başında belirttiğim gibi saç bakımı oldukça önemli. Saçınız uzun kısa ya da dalgalı olsun bakımlı olması her zaman daha önemli bir faktör.

saç modelleri 29 - Saç Modelleri - Saç Modelleri 2018

Sadece bakımlı bir saçla her hangi bir şey yapmadan bile şık ve güzel olabilirsiniz. Bence bakımlı olmak bir kadın için her şeyden önce gelmeli. Zaten biz bakımı bence fazlasıyla seviyoruz. Ayna karşısına geçip tüm gün bakım yapmak güzel olmaz mı? Hangi kadın  bunu sevmez ki. Bunun için farklı ürünler mevcut. Kesenize uygun bir çok bakım ürünü bulunmakta. Çok iyi markaların muadilleri de var üstelik. Yeter ki siz bakımlı olayı isteyin. Üşenmeyin ve kendinize vakit ayırmayı sevin. Bakımla kalın, hoşça kalın.

Herdem Rüzgar

Moda, tasarımcıların size yılda 4 defa önerdiğidir. Stil ise sizin hangisini seçtiğiniz…

    Yorum Bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir