Şapka Modelleri – Şapka Trendleri

0 Yorum

Şapka modelleri konu aldığım yazıma hoş geldiniz. Şapka aslında yaz kış ayırt etmeksizin kullanılan bir aksesuardır. Yazları daha çok tercih edilir gibi görünse de aslında kışın da farklı materyaller ile üretilmiş olan şapkalar bulunmakta. Büyük küçük yazlık ve kışlık olmak üzere bir çok materyale sahip, farklı renk ve desenlerde şapkalar bulabilirsiniz. İnternetten de araştırarak trend şapka modelleri hakkında bilgiler alabilirsiniz. Ya da mağazalardan da bakabilirsiniz. Farklı markalaın birbirinden farklı bir çok model, desen ve renge sahip ürünler bulmanız mümkün.

Şapka Modelleri

Şapka modelleri hakkında daha detaylı bir inceleme yapalım gelin beraber. Fötr şapkalar yaz aylarının vaz geçilmezleridir her zaman. Büyük yapıları ile bizleri yaz aylarında sıcaktan koruması ile oldukça rahatlatmaktadır. Ayrıca yazın plajlarda bikiniler ile çok tarz bir kombin oluşturmakta. Yazın hem tarz olmak hem de güneşten korunmak için bu modellere ayrıca bakmanızı öneririm. Birbirinden güzel renk ve desenler ile vitrinlerde bir çok seçenek bulabilirsiniz.

apka modelleri 2 - Şapka Modelleri - Şapka Trendleri

Şapka Modelleri Örgü

Şapka modelleri örgü, örgü yeteneği olan bayanlar tarafından el emeği göz nuru olarak da yapılabilirler. Sizlerin de örgüye yeteneğiniz varsa kendi şapkanızı kendiniz örebilirsiniz. Böylece istediğiniz renk ve desende kendi sevdiğiniz şekilde ürünler çıkartabilirsiniz. İnternette bu modelleri örebilmeniz için kalıplar bulabilirsiniz. İşinizi oldukça rahatlatacak ve kolaylaştıracaktır diye düşünüyorum. İstediğiniz kalıp renk ve ip modeli ile değişik ürünler çıkartabilirsiniz. En sevdiğiniz renk ve modelleri örerek tam istediğiniz gibi bir şapka ya da bereye sahip olabilirsiniz.

Şapka modelleri bayan ve şapka modelleri kadın hakkında konuşmaya devam etmek gerekirse yukarıda da dediğim gibi farklı renk ve modellerde şapkalar bulmanız oldukça mümkün. Tüm vitrinlerde yaz ve kış fark etmeksizin bir çok şapka bulabilirsiniz. Şapka atkı modelleri yine son sezonda çok trend olduğu için bu modelleri de her yerde görebilirsiniz. Örgü yeteneğiniz var ise sizler için oldukça örnek olabilecek bir model olduğunu söyleyebilirim.

apka modelleri 3 - Şapka Modelleri - Şapka Trendleri

Yeni Sezon Şapka Modelleri

Şapka ve atkının bir arada olduğu bu model ile hem kafanız hem de boynunuz üşümeyecek. Hem de ayrı ayrı atkı ve şapkayı taşımanıza gerek kalmayacak. Hem de ikisi de birbirine uyumlu olacak çünkü birbirine bitişik ürünler olacaklar. Şapka modelleri örgü bayan biraz önce bahsettiğim modeller bu kategoriye uygun modeller olarak gösterilebilir. Örgü olarak bere de yapabilirsiniz. Birbirinden farklı renklerde ve desenlerde bereler yapabilirsiniz. Buna takım olarak atkı da örebilirsiniz. İsterseniz şapkalı atkı da örebilirsiniz. Ayrı ayrı yapmayı tercih etmezseniz. Tercih sizin diyorum. Araştırmalar yapıp en çok yapmak istediğiniz şeyi seçmenizi öneririm. Hangisinde daha iyi bir ürün çıkartabileceğinizi düşünüyorsanız o ürünü seçmenizi öneririm. Böylece risk almadan güzel bir model çıkartabilirsiniz.

apka modelleri 7 - Şapka Modelleri - Şapka Trendleri

El örgüsü ya da triko ya da kumaş her tarz ve modelde ürün bulabilirsiniz. Her keseye ve bütçeye, beğeniye uygun ürünler bulabilirsiniz. Bunun için internetten fiyat araştırmaları yapabilirsiniz. Ya da ben kendi gözümle görüp elimle seçmek isterim, fiyatları da bizzat kendim sormak isterim derseniz mağazalara gidebilirsiniz. Seçim her zaman sizin diyorum. Örgü örmeyi seviyor, kendiniz için kendi eliniz ve emeğiniz ile bir şeyler yapmak istiyorsanız bence en mantıklısı kendi ürününüzü kendiniz yapmanız. Böylece hem kesenize hem zevkinize uygun ürünlere sahip olabilirsiniz. Belki de tek bir şapka alacağınız para ile kendiniz örerek üç ya da dört şapkaya sahip olabilirsiniz.

Şimdilik yazımın sonuna geldim bu yazımı da burada noktalamak zorundayım. Umarım sizler için yazdıklarımı ve paylaştığım görselleri beğenirsiniz. Her zaman doğru ve modaya uygun kararlar vermeniz dileği ile. Ve yeni konularda, yazılarda buluşmak dileği ile. Moda ile kalın, hoşça kalın.

Herdem Rüzgar

Moda, tasarımcıların size yılda 4 defa önerdiğidir. Stil ise sizin hangisini seçtiğiniz…

    Yorum Bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir