Taşlı Abiye Modelleri Ve Modası

0 Yorum

Taşlı abiye modelleri abiyeler arasında dikkati en çok çekenler arasında yer alıyor. Gösterişi seven tabiri caiz ise süslü kadınlar tarafından çok beğenilerek giyilen modeller arasındaki yerini sağlam bir şekilde koruyor. Aslında abiye denilince akla gelen ilk şey gösteriş, süs ve ihtişam değil midir? Aslında sade modellerle de son derece şık olabilirsiniz. Ama hepimizin içinde taş ve parlaklığa karşı bir sempati mutlaka vardır.

taşlı abiye modelleri2 - Taşlı Abiye Modelleri Ve Modası

Taşlı Abiye Modelleri

Taşlı abiye modelleri abiyeler içerisinde adeta bir star gibi parlıyor. Taş ve parlaklığın ihtişamı gözlerinizi kamaştırabilir. Bir yıldız gibi parlamak istiyorsanız eliniz bu parçalara gidecektir mutlaka. Kısa ya da uzun bir çok şekilde sizler için tasarlanmış modelleri bulabilirsiniz. Bunun için internetten de yardım alabilirsiniz. Kendi vücut tipinize uygun bir çok model arasında en beğendiğinizi satın alabilirsiniz.

Taşlı Abiye Modelleri 2018

Taşlı abiye modelleri 2018 yılında da tabi ki bizlerleydi. Kısa, uzun, kadife, kumaş üzerine işlenmiş taş detayları biz bayanları büyülemeye bu yıl da devam etti. Fazla taş kullanılmış modeller de vardı. İşçiliği fazla emek gerektiren bu modeller fiyat olarak da biraz yükseklerdi. Fazla gösteriş ve taş seven bayanlar bu meblaları vermek zorunda kaldılar ne yazık ki. Bir kısımda var ki daha az taşlı seven onlar da seçimlerini bu yönde kullandılar. Sonuçta zevkler ve renkle tartışılmaz öyle değil mi?

taşlı abiye modelleri3 - Taşlı Abiye Modelleri Ve Modası

Taşlı abiye elbise modelleri herkesin tercihine göre dikilmekte. Kısa taşlı abiye modelleri daha çok kısa boylu bayanlar tarafından tercih ediliyor. Boylarının kısa olmasından dolayı uzun modellere çok fazla yönelmiyorlar. Uzun modeller boylarını daha da kısa yapıp, basık gösterebilirler. İlla kısa boylular değil düzgün bacak yapısına sahip, kendine, fiziğine güvenen, cesur bayanlar tarafından da çok sıklıkla tercih ediliyor diyebilirim.

taşlı abiye modelleri14 - Taşlı Abiye Modelleri Ve Modası

Taşlı uzun abiye modelleri ise abiye elbise de uzun modellerin asil ve şık görüntüsünden vazgeçemeyen bayanların seçimi. Uzun abiye elbisenin asilliğine bir de taş detayı eklendiğinde asil ve parlayan dikkat çeken bir görüntü kaçınılmaz oluyor. Sizler de vücut tipiniz ve kesenize göre seçimler yapabilirsiniz. Seçim her zaman dediğim gibi sizlerin. Bugünlük benden bu kadar. Umarım sizlere yardımcı olabilmişimdir. Şimdilik hoşça kalın, moda ile kalın.

Herdem Rüzgar

Moda, tasarımcıların size yılda 4 defa önerdiğidir. Stil ise sizin hangisini seçtiğiniz…

    Yorum Bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir