Topuklu Ayakkabı Modelleri Ve Modası

0 Yorum

Topuklu ayakkabı modelleri, ayakkabı denilince bence bayanlar tarafından ilk akla gelendir. Hatta erkekler için de öyle olduğunu söyleyebilirim. Erkekler kadınlara topuklu ayakkabıyı daha çok yakıştırdıkları için belki de. Yürümekte zorlanmadığımız sürece ayaklarımız da içerisinde rahat olduğu sürece aslında topuklu ayakkabılar çok şık durur. Boyunuzu uzun göstermesi de cabası.

Topuklu Ayakkabı Modelleri

Topuklu ayakkabı modelleri yeni sezonda da karşımıza bol bol çıkıyor. Biz kadınların asla vaz geçemeyeceği bir şey varsa o da ayakkabıdır. Özellikle de topuklu ayakkabılar. Seçim yaparken dikkat etmeniz gereken ayaklarınızın rahat olması. Aksi taktirde topuklu ayakkabı tam tamına bir işkence olabilir. Yani görüntü bizler için çok önemlidir. Ama şunu unutmayın ki görüntüsü ne kadar güzel ve şık olursa olsun rahat değilse bir ayakkabı o zaman pek de anlamı olmuyor.

topuklu ayakkabı modelleri 2 - Topuklu Ayakkabı Modelleri Ve Modası

Topuklu Ayakkabı Modelleri 2018

Topuklu ayakkabı modelleri 2018 sezonunda ister yazlık ister kışlık bir çok ayakkabı mevcut. Bunun yanı sıra pek çok model de bizlerin beğenisine sunulmuş. Dolgun topuklu ayakkabı modelleri be fiyatları buna bir örnek olarak verilebilir. Hem yüksek hem de rahattır bu modeller. Topuk kısmının dolgu olması ayağınızı yormaz. Vücut ağırlığınızın hepsini parmaklarınıza vermez eşit bir şekilde yayar. Bu da ayakkabının içerisinde rahat etmenizi sağlar. Ve günlük kullanım için de uygundur.

topuklu ayakkabı modelleri 6 - Topuklu Ayakkabı Modelleri Ve Modası

Topuklu ayakkabı modelleri ve fiyatları ayrıca topuklu ayakkabı modelleri fiyatları olarak araştırma yaptığımda her keseye uygun ayakkabılar gördüm. Her keseye uygun kaliteli ayakkabılar bulmanız da mümkün. İnternetten ya da mağazalardan araştırıp bu fiyat performans ürünlerini bulabilirsiniz. Mesela ben geçen yıl internetten bir bot aldım ve topukluydu. Topuklular ile ayağım çok rahat etmez normalde. Bir de bu topuklu botu aldığımda günlük olarak da giymek istiyordum. Bu yüzden topuk boyuna özellikle dikkat ettim.

topuklu ayakkabı modelleri 11 - Topuklu Ayakkabı Modelleri Ve Modası

Bence topuk boyu beş santimetre olan ayakkabılar çok rahat bir kullanım sağlıyor. Hem boyunuz daha uzun görünüyor, hem ayaklarınız ağrımıyor. Hem de gün içerisinde de rahatça kullanıp topuklu ayakkabı hevesinizi de almış oluyorsunuz. Topuklu ayakkabı modelleri bayan yazarak internete değişik bir çok model bulabilirsiniz. Ya da ben ayakkabıyı denemeden alamam derseniz mağazalarda da çok farklı modeller bulabilmeniz mümkün. Ama dediğim gibi ayak numaranızı biliyorsanız,rahat ettiğiniz santimetreyi de biliyorsanız internetten rahatlık ile alışveriş yapabileceğinizi söyleyebilirim.

İnanın bana çok kaliteli ve güzel modeller alabiliyorsunuz. Tabi seçim her zaman sizlerin. Benden bu seferlik de bu kadar. Yeni konular, yeni yazılarda tekrar buluşmak üzere. Hep dediğim gibi moda ile kalın, hoşça kalın.

Herdem Rüzgar

Moda, tasarımcıların size yılda 4 defa önerdiğidir. Stil ise sizin hangisini seçtiğiniz…

    Yorum Bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir