Uzun Yelek Modelleri Ve Trendleri

0 Yorum

Uzun yelek modelleri hakkında konuşacağımız yazıma hoş geldiniz, safalar getirdiniz. Son zaman trendleri arasında yelekleri de sıkça görür olduk. Bunla arasında kürk yelekler, kumaş yelekler, deri yelekler, şişme yelekler de mevcut. Her renk yelek ve her model yelek bulabilmeniz mümkün. Biraz araştırma ile zevkinize uyan ürünü bulabilirsiniz. Ayrıca üzerinize denediğinizde hangi tarz modellerin size yakışacağını anlayabilirsiniz. Ben de bugün sizler ile uzun yelek modelleri hakkında konuşalım. en trend renk ve modeller hakkında sizler ile konuşalım. Farklı görseller ile birlikte yelek modelleri hakkında konuşalım ve değerlendirmeler yapalı. İsterseniz hemen başlayalım. Ne dersiniz?

uzun yelek modelleri 1 - Uzun Yelek Modelleri Ve Trendleri

Uzun Yelek Modelleri

Uzun yelek modelleri bir çok bayan tarafından oldukça tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Bir çok bayan uzun yelek modellerini çok sevdi ve birbirinden farklı kombinler yapabiliyorlar. Kısa ya da uzun bayanlar da tercih ediyorlar bu modelleri ancak bence uzun boylu bayanlar tarafından tercih edilmesi daha uygun olan modeller olduklarını düşünüyorum. Aslında burada vücut proporsiyonunuzun da büyük bir etkisi olduğunu söylemeliyim. Bacak boyunuz kısa ise de bu modelleri tercih etmemelisiniz. Aksi takdirde boyunuz ve bacak boyunuz çok daha kısa görünebilir. Bu da olduğunuzdan da kısa görünmenize sebep olabilir. Ve bunu bence hiç bir bayan istemez diye düşünüyorum. Sizler de benimle aynı fikirde misiniz. İsterseniz şimdi biraz da yelek modelleri ve fiyatları hakkında konuşalım.

uzun yelek modelleri 2 780x1024 - Uzun Yelek Modelleri Ve Trendleri

Uzun Yelek Modelleri Ve Fiyatları

Uzun yelek modelleri ve fiyatları hakkında konuşacak olursak her zevk ve keseye uygun yelekler bulabilirsiniz. Birbirinden farklı modelde ve fiyatta çok güzel ve şık yelekler bulabilirsiniz. Uzun yelek modelleri örgü de tercihleriniz arasında yer alabilir. Eğer örgü yeteneğiniz var ise bu modelleri kendi zevkinize göre örebilirsiniz. İstediğiniz renk ve örgü modeline göre düzenleyebilirsiniz. Birbirinden farklı örgü modelleri arasında seçiminizi yapabilirsiniz. en beğendiğiniz modeli kendi elinizden kendi emeğiniz ile çıkartabilirsiniz. Bunun için internetten renk ve modeller hakkında bilgi de alabilirsiniz. Kendinize kalıplar çıkartabilir, fikirler edinebilirsiniz.

uzun yelek modelleri 3 - Uzun Yelek Modelleri Ve Trendleri

Uzun yelek modelleri bayan tarafından çok ilgi görüyor demiştim yazımın başlarında. Siyah uzun yelek modelleri her zaman bayanların dikkatini çekmiştir. Siyahın asaleti yeleklere de yansımış durumda. İster örgü, ister kürk, ister deri isterseniz de kumaşta siyah rengi tercih edebilirsiniz. Bu sayede hem giydiğiniz her şey ile uyum sağlayacak hem de zayıf ve uzun görünmenizi sağlayacaktır. Dilerseniz çok farklı renkler ve desenler de tercih edebilirsiniz. Önemli olan kendinize yakışan rengi ve modeli bulabilmek. Ben şimdilik yazımı burada noktalıyorum. yeni yazılar ve konular ile tekrar görüşmek üzere. Moda ile kalın, hoşça kalın.

Herdem Rüzgar

Moda, tasarımcıların size yılda 4 defa önerdiğidir. Stil ise sizin hangisini seçtiğiniz…

    Yorum Bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir