Yok Gibi Makyaj – Makyaj Trendleri

0 Yorum

Yok gibi makyaj son dönemlerde çok trend olması ile birlikte pek çok bayan tarafından en çok tercih edilen makyaj modeli oldu. Ve olmaya da devam ediyor. Gerçekten de gayet doğal duran ve oldukça güzel duran bir makyaj olduğunu özellikle söylemek istiyorum öncelikle. Ağır ve abartılı makyajları sevmiyorsanız özellikle tercih edeceğiniz model olduğunu söyleyebilirim.

Yok Gibi Makyaj

Yok gibi makyaj hakkında ben de bilgiler vermek istedim. Hazır bu aralar oldukça moda ve trend olması sebebi ile bu yazıyı kaleme almaya karar verdim. Ve görseller ile beraber sizlere fikirler vermek istedim. Oldukça doğal ve güzel bir makyaj istiyorsanız bu makyajın tam size göre olduğunu söylemek isterim. Hem yüzünüzde ağır ve abartılı bir makyaj olmayacak, hem boyalı boyalı durmayan bir makyaj olacak. Ve yüzünüzdeki makyajın az olması sebebi ile sağlıksız bir görüntüden çok sağlıklı hem de doğal bir görünüme kavuşmuş olacaksınız.

yok gibi makyaj 1 - Yok Gibi Makyaj - Makyaj Trendleri

 

Yok Gibi Makyaj Nasıl Yapılır

Yok gibi makyaj nasıl yapılır diyorsanız en doğru yerdesiniz. Yazımda umarım sizlere yardımcı olabilirim. Ve fikirler verebilirim. Yüzünüzü güzel bir şekilde nemlendirin. Üzerine çok mat olmayan ıslak bitişli bir fondöten tavsiye ediyorum. Bu sayede yüzünüz mat değil daha sağlıklı bir görüntüye sahip olmak. aydınlatıcı da kullanabilirsiniz. Allık da kullanabilirsiniz hatta ruj ve rimel de.

yok gibi makyaj 2 - Yok Gibi Makyaj - Makyaj Trendleri

 

Burada asıl önemli olan yüzünüzde her türlü makyaj malzemesi olması fakat doğal şekilde durması. Yok gibi duran makyaj önem vermeniz gereken şey bu makyaj malzemelerin hepsini doğal ve az şekilde uygulamanız. Yukarıda da konumun başında da bahsettiğim gibi ürünlerin hepsini uygulayıp az az uygulamanız. Yüzünüzü çok iyi nemlendirmeniz önemli bir detay olduğunu da unutmayın.

yok gibi makyaj 4 - Yok Gibi Makyaj - Makyaj Trendleri

Yok makyaj nasıl yapılır konusunu da daha detaylı incelemek gerekir ise yüzünüzü nemlendirmeniz en önemli detay. Ayrıca primer yani makyaj bazı da kullanmanızı öneririm. Ürünler doğal ve az uygulanacağı için makyaj bazı makyajınızın daha kalıcı olacağı garantisini verebilir. Aynı şekilde far bazı kullanmanız da önemli bir detay olacaktır. Çünkü bu makyajkda kat kat ya da ağır bir göz makyajı uygulamayacaksınız.

Herdem Rüzgar

Moda, tasarımcıların size yılda 4 defa önerdiğidir. Stil ise sizin hangisini seçtiğiniz…

    Yorum Bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir