Yüksek Bel Pantolon Kombinleri

0 Yorum

Yüksek bel pantolon kombinleri olsun istedim bugünkü konumuz ve başlığımız. Yüksek bel pantolon kombinleri çok moda ve trend olduğu bu dönemlerde ben de bu yazıyı yazmak istedim. Aslında eskiden düşük bel pantolonlar moda idi. Ve hepimiz düşük bel pantolon almak istedik. Özellikle düşük bel olmasını isterdik normal bel bile olsun istemezdik. Ancak bu pantolonlar aslında sağlığımız açısından çok da olumlu değillerdi. Hem vücut şeklimiz hem de belimizin açılması açısından sağlığımızı bozuyorlardı.

yüksek bel pantolon kombinleri 1 - Yüksek Bel Pantolon Kombinleri

Yüksek Bel Pantolon Kombinleri

Yüksek bel pantolon kombinleri hakkında konuşalım biraz da. Yüksek bel pantolonlar kumaş, keten, kadife ya da herhangi bir sürü materyal ile üretilmekte. Yüksek bel pantolonlar aslında genellikle crop top denilen kısa kazaklar, sweatshirtler ya da kazaklar ile çok trend ve güzel bir şekilde kombinleniyor. Bunun yanı sıra gömleklerle de gayet şık ve güzel ayrıca trend bir kombin de oluşturabilirsiniz. Yüksek bel pantolon kot da tercihleriniz arasında yer alabilir. Kot her şeyle çok kolay birleştirilebilen bir parça. Kot hem klasik hem de spor olarak çok rahat kullanabileceğiniz bir parça, bir kıyafet türü aslında.

yüksek bel pantolon kombinleri 2 - Yüksek Bel Pantolon Kombinleri

Yüksek Bel Pantolon Modelleri

Yüksek bel pantolon modelleri bol ya da dar olmak üzere karşımıza bir çok seçenek ile çıkıyor. Farklı markalar ve vitrinlerde kesenize ve zevkinize uygun bir çok model ve parça bulabilirsiniz. Yüksek bel pantolon kadın oldukça ilgisini çekti. Trend olduğundan beri bir çok kadının vazgeçemediği parçalar arasında yer alıyor. Yüksek bel pantolon kimlere yakışır desem size bir cevabınız olur muydu?

yüksek bel pantolon kombinleri 5 - Yüksek Bel Pantolon Kombinleri

Yüksek bel pantolon kombinleri aslında bacak boyu kısa olan bayanlara daha çok yakışıyor. Bu sayede bacak boyları daha uzun görünüyor. Ve vücut proporsiyonları çok daha iyi duruyor. Çok uzun bacaklı ya da çok uzun boylu bayanlar tercih ettiğinde ise vücutlarının üst kısmı çok kısa kalıyor. Ve uzun olan bacak boyları daha da uzun görünüyor. Bu yanlış tercih ile vücut görünümünüzü bozmuş olabilirsiniz. Her zaman doğru tercihler yapmak ve size yakışanı seçip, tercih etmek en önemlisi değil mi?

Herdem Rüzgar

Moda, tasarımcıların size yılda 4 defa önerdiğidir. Stil ise sizin hangisini seçtiğiniz…

    Yorum Bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir