Yüzük Modelleri Ve Yüzük Trendleri

0 Yorum

Yüzük modelleri her kadının hayır diyemeyecekleri arasında yer alır. Her birimiz için bir tutkudur aksesuar. Bu tutkunun içinde yüzük de vardır elbette. Birbirinden farklı yüzük modelleri kuyumcuların vitrinlerini doldururken, daha uygun fiyatlı gümüş yüzükleri de unutmamak gerek. Her bütçe ve zevke uygun yüzük bulmak mümkün. Yeter ki her zaman dediğim gibi ne istediğimizi bilelim.

yüzük modelleri 20 - Yüzük Modelleri Ve Yüzük Trendleri

Her zevke ve her keseye uygun yüzük bulmak mümkün. Altın ya da gümüz dışında bijüteriden de yüzük bulmanız mümkün. Altın ya da gümüş kesenize fazla pahalı geliyorsa bijüteriyi de tercih edebilirsiniz. Taşlı ya da taşsız modelleri bijüteri olarak bulmanız da mümkün. Doğal taşlarla süslenmiş yüzük modelleri de var tabi Bunlar daha çok bohem tarzı benimseyen kadınlar tarafından tercih edilmekte. Renk renk doğal taşlı ürünler bulmanız mümkün. Ayrıca bu doğal taşlar farklı hastalıklara iyi gelmekte. Kimi taşlar da strese iyi gelmekte. Tercihlerinizi bu yönde de yapabilirsiniz.

Yüzük Modelleri

Şimdi isterseniz yüzük modelleri hakkında ayrıntılı bir şekilde konuşalım. Yüzük modelleri bayan tarafından çok ilgi çeker de markalar bizler için birbirinden farklı modeller üretmez mi hiç? İster internetten ister gözünüzle görerek bu ürünlere yakından bakabilirsiniz. İnternetten alışveriş için parmak ölçünüzü iyi bilmeniz gerektiğini unutmayın. Parmağınıza rahat olacak modeller seçmek önemli bir detay.Herkes hem sevdiği bir aksesuara sahip olmak ister hem de bunun yanı sıra rahatlığını da ister.

yüzük modelleri 22 - Yüzük Modelleri Ve Yüzük Trendleri

Yüzük Modelleri 2018

Yüzük modelleri 2018 skalasını araştırdığımızda yüzük modelleri altın baş rollerde olduğunu görüyoruz. Altın yüz yıllardan beri kadınların vazgeçilmezi olmuştur. Altının ihtişamı ve zengin görüntüsü hangi kadını etkilemez ki? Evlenen çiftler için yüzük modelleri alyans seçimleri önemlidir. Çünkü alyans bir kere alınır. Hayatımızı birleştirdiğimiz kişi ile bu bağlılığın sembolü olan yüzük bizler için çok kıymetlidir. Bir çok model ve renk bulunmakta. İster beyaz altın, ister sarı altın seçebilirsiniz. İsterseniz taşlı modeller isterseniz sadelikten yana iseniz de sade taşsız modeller tercih edebilirsiniz.

yüzük modelleri 30 - Yüzük Modelleri Ve Yüzük Trendleri

Aksesuar önemli bir detay olup evlilik yüzüğü olunca seçim işler biraz daha ciddileşmekte. Alyansınızı seçerken içi bombeli modellere de bakabilirsiniz. Yalnız şunu belirtmem gerekir ki elinizi kesmeyen bu modeller parmaklarınızı havasız bırakmakta. Siz hem model hem kullanım rahatlığı için önceden araştırmalarınızı mutlaka yapın derim. Kimi bayanlar kendi yüzüklerini kendileri de yapmakta. Bunun için farklı taşlar ve misinalar satan yerler bulmak mümkün. Bu tarz yerlere gidip kendi zevkinize göre kendi yüzüğünü de yapabilirsiniz. Ya da taşları kendiniz seçip yüzük materyalini bir kuyumcuya da yaptırabilirsiniz. Ama hazır modellerde de çok güzel ve farklı ürünlerin olduğunu söylemek isterim. BU yazımda sizler için tek tek görseller paylaştım. En sevdiğim ve tarz bulduğum ürünleri resimleri ile beraber paylaştım. Ve deneyimlerimi, bildiklerimi sizlere sundum. Umarım faydalı olabilmişimdir. Her zaman söylediğim gibi moda ile kalın, hoşça kalın.

 

Herdem Rüzgar

Moda, tasarımcıların size yılda 4 defa önerdiğidir. Stil ise sizin hangisini seçtiğiniz…

    Yorum Bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir