Babet Modelleri – Bayan Babet Modelleri

0 Yorum

Babet modelleri konu başlıklı yazıma hoş geldiniz, safalar getirdiniz. Babetler günlük kullanım için oldukça rahat modellerdir. Topuklu olmadıkları için ve çok rahat oldukları için bir çok bayan tarafından tercih edilen ayakkabı modelleri arasında başı çekmektedirler. Renk renk model model bir çok babet bulunmakta. İstediğiniz renk ve modelde hatta numarada ayakkabı bulabilmeniz mümkün.

babet modelleri 2 1024x1024 - Babet Modelleri - Bayan Babet Modelleri

Babet Modelleri

Babet modelleri hakkında biraz daha incelemeler yapalım daha yakından konuşalım isterseniz. Babetler son zamanlarda çıkan ayakkabı modelleri. Ancak bayanlar tarafından oldukça sevildiler. Her türlü kıyafet ile oldukça şık durabiliyorlar. İsterseniz etek ile isterseniz pantolon ile isterseniz elbiseler ile çok rahat kombinleyebilirsiniz. Çok şık görünümler elde edebilirsiniz. İster yazlık isterseniz kışlık modeller tercih edebilirsiniz. Yazlık ve kışlık için renk renk çeşit çeşit bir çok babet bulabilmeniz mümkün.

babet modelleri 3 683x1024 - Babet Modelleri - Bayan Babet Modelleri

Babet Modelleri Bayan

Babet modelleri bayan şu an leopar deseni ve yılan derisi deseni trend olması ile birlikte bu desenler babetlere de yansıdı. Babet modelleri 2019 seonunda babet modelleri örgü oldukça göze çarpıyor. Ev ayakkabısı olarak kullanmak için bayanlar kendileri babet şeklinde patikler örüyorlar. Siz de eğer yeteneğiniz varsa bu tarz örgüler yapabilirsiniz. Bu konuda internetten yararlanabilmeniz mümkün. İnternette renk renk model model örgü örnekleri bulabilirsiniz. En beğendiğiniz modeli kendi ellerinizle yapabilirsiniz.

babet modelleri 5 1024x750 - Babet Modelleri - Bayan Babet Modelleri

Aslında babet sevmeyen model olarak beğenmeyen bir çok bayan da mevcut. Aslında bence çok rahatlar. Özellikle bahar aylarında ne giyeceğinizi bilemediğiniz zamanlarda ayağınıza geçirip tam dışarı çıkmalık. Yazın babet ayaklarımızı terletebilir. Daha çok bence açık ayakkabılar tercih edilmeli yaz aylarında. Ama illa ben babet giymek istiyorum derseniz de delikli babetler sizlere bu konuda olanak sağlayabilir. Delikli babetler normal bir babet modelinin üzeri delikli olan modelleri. Ayakkabının üzerinde olan bu bir çok delik sayesinde ayağınız hava alabilir. Bu delikler ayaklarınızın hava almasına olanak sağlarlar.

Babetler sadece spor değil ayrıca. Bir çok klasik model babet de bulabilmeniz mümkün. Hatta bence klasik babet modelleri de çok şık olduklarını özellikle söylemek isterim. Altın ya da gümüş aksama sahip tek bir toka ile bu şıklık sağlanmış olabilir ya da taşlarla. Bu şıklığı seçmekte seçim sizin. Taş seviyorsanız taşlı babet modellerine mutlaka bir göz atın derim. Çünkü bu modeller ile hem ayaklarınız çok rahat edecek hem de şıklığınızdan ödün vermeyeceksiniz. Ben şimdilik yazımı burada noktalıyorum. Umarım sizler için seçtiklerimi ve yazdıklarımı beğenirsiniz. O zaman moda ile kalın, hoşça kalın. Yeni konu başlıkları ve yep yeni konular ile görüşmek üzere.

 

Herdem Rüzgar

Moda, tasarımcıların size yılda 4 defa önerdiğidir. Stil ise sizin hangisini seçtiğiniz…

    Yorum Bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir