Kargo Pantolon Modelleri Ve Trendleri

0 Yorum

Kargo pantolon modelleri son dönemlerin en trend parçalarından diyebiliriz. Ben de bu kadar trend olan bir kıyafeti yazımda paylaşmak istedim. Yani sizler ile bugünkü konumuz pantolonlar ile ilgili. Biz bayanlar için pantolonlar her zaman en rahat kıyafetler olarak görülmüştür. Ki zaten öyledirler de. Oturup kalkarken daha rahat olması, içerisinde kendimizi daha rahat hissetmemiz sebebi ile çok sık tercih eder ve kullanırız.

kargo pantolon modelleri 6 - Kargo Pantolon Modelleri Ve Trendleri

 

Kargo Pantolon Modelleri

Kargo pantolon modelleri oldukça rahat parçalardır. Normal pantolona göre aslında daha rahat olduklarını söyleyebilirim. Bu sezon bu modellerin oldukça seveni olduğu kadar hiç sevmeyip yanına yaklaşmayanları da oldu tabi ki. Aslında bu tamamen tarz meselesi. Kargo pantolonlar bence her kadının tereddüt etmeden giyeceği ve seveceği parçalar değiller. Yani benim görüşüme göre. Bu modeller iki yanında büyük ceplere sahip olabiliyor. Ama cepsiz olan tasarımları da mevcut. Mutlaka cep isterim pantolonumda diyenlerdenseniz cepli modellerine bakmanızı tavsiye ederim. Ama cep olsa da olur olmasa da olur diyenlerdenseniz cepsiz modellere de mutlaka ama mutlaka bir göz atın derim.

kargo pantolon modelleri 4 682x1024 - Kargo Pantolon Modelleri Ve Trendleri

Kargo Pantolon Modelleri Bayan

Kargo pantolon modelleri bayan ya da erkek bir çok çeşit bulunmakta. Bu pantolon kesimleri normalde baya bol kesime sahiptirler. Ancak günümüzde tekrar trend olduklarında biraz farklı şekilde karşımıza geldiler. Havuç kesim gibi üstten bol gelip alta doğru daralan modeller görüyoruz artık. Bir de bu ürünlerin bilekleri lastikli olan modellerini de bulmak mümkün. Postallar ile çok rahat ve şık bir şekilde kombinleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra trendlerde topuklu ayakkabı ile de kombinlendiğini sıkça görüyoruz. Böylece maskülen havanıza feminenlik katıp iki tarzı birleştirip şıklığınızı ve farklı görünümünüzü ortaya koymuş olabilirsiniz.

kargo pantolon modelleri 7 1 - Kargo Pantolon Modelleri Ve Trendleri

Kargo pantolon modelleri ve fiyatları ve kargo pantolon modelleri 2019 sezonunda her keseye uygun pantolonlar bulmanız mümkün. Ayrıca bu sezon bayan pantolonlarında askeri desenler de oldukça hakim. Erkek modasından ödünç alınmış olan bu pantolon modeline de bu desenin gayet yakıştığını söylemeden edemeyeceğim. Ben şimdilik yazımı burada noktalıyorum. Yeni konular, yeni başlıklar, yeni trendler ile tekrar görüşmek üzere. Umarım yazdıklarımı ve paylaştıklarımızı beğenirsiniz. Moda ile kalın, hoşça kalın.

 

 

Herdem Rüzgar

Moda, tasarımcıların size yılda 4 defa önerdiğidir. Stil ise sizin hangisini seçtiğiniz…

    Yorum Bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir