Balık Etek Gelinlik Modelleri Ve Modası

0 Yorum

Balık etek gelinlik modelleri hakkında konuşalım istedim sizler ile bu konumda. Evlilik hazırlığı yapıyor iseniz ya da hayalinizdeki gelinlik hakkında daha fazla ve detaylı fikir sahibi olmak istiyor iseniz yazılarıma mutlaka göz atmanızı öneririm. Sadece balık etek gelinlik modelleri değil farklı modeller ile ilgili bilgi de alabilirsiniz. Vücudu saran ve şık duran adeta deniz kızı gibi göründüğünüz bu modeller bir çok gelin adayının hayalini süslüyor diyebilirim. Gelin isterseniz balık etek gelinlik modelleri biraz daha detaylı inceleyelim ne dersiniz?

balık etek gelinlik modelleri 1 - Balık Etek Gelinlik Modelleri Ve Modası

Balık Etek Gelinlik Modelleri

Balık etek gelinlik modelleri son zamanlarda oldukça trend ve bir çok gelin adayının hayalindeki gelinlik modeli ve hayallerini süslüyor. Vücudu saran bir forma sahip. Kalça kısmınızı saran kumaş aşağı doğru açılıyor. Bu açılan kısım tamamen tül olabileceği gibi kumaş da olabiliyor. Ya da kabarık bir kumaştan sade bir şekilde de açılabiliyor. Bu modelin açılan balık gibi görünen kısmını dilediğini gibi tercih edebilirsiniz. Bu konuda bir çok seçenek olduğunu söyleyebilirim. Seçim sizin.

balık etek gelinlik modelleri 2 - Balık Etek Gelinlik Modelleri Ve Modası

Balık Etekli Gelinlik Modelleri

Balık etekli gelinlik modelleri bu sezonda da çok moda. Artık prenses gelinlikten daha çok balık etek gelinlik modelleri 2019 revaçta desem yanlış söylemiş olmam sanırım. İsterseniz bu modellerin taşlı olanlarına, işlemeli ya da güpür olanlarına da bakabilirsiniz. Ya da hepsini bir kenara bırakıp ben sadelikten yanayım diyor iseniz dümdüz bir kumaştan çok şık bir gelinlik seçebilir ya da diktirebilirsiniz. Ya da yine dümdüz fakat saten bir kumaştan yapılmış modellere de bakabilirsiniz. Gelinliğinizi ister diktirebilirsiniz isterseniz de hazır gelinliklere bakabilirsiniz. Bu konuda internetten ya da butiklerden modeller ve fiyatlar konusunda fikir sahibi olabilirsiniz.

balık etek gelinlik modelleri 3 - Balık Etek Gelinlik Modelleri Ve Modası

Her keseye ve zevke, beğeniye uygun bir gelinlik mutlaka bulabileceğinizin garantisini verebilirim. Çünkü o kadar çok çeşit ve modelde gelinlik mevcut ki. Önemli olan vücut tipinize uygun ve en çok içinize sinen modeli bulabilmek. Bir yandan da maddi olarak sizi zora sokmadan bunu yapabilmeniz tabi ki. Her gelin adayı umarım kendi en özel günü için en beğendiği ve en çok içine sinen gelinlik modelini bulabilir diyor ve bu yazımı burada noktalıyorum. Yeni konular ve konu başlıklarında tekrar görüşmek üzere. Umarım sizler için yazdıklarımı ve seçtiğim görselleri beğenmişsinizdir. Şimdilik hoşça kalın.

Herdem Rüzgar

Moda, tasarımcıların size yılda 4 defa önerdiğidir. Stil ise sizin hangisini seçtiğiniz…

    Yorum Bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir