Saten Gelinlik Modelleri – Trendleri

0 Yorum

Saten gelinlik modelleri dendiğinde hepimizin aklına şık, zarif ve son derece sade ve görkemli gelen modeller canlanıyor. Son derece sade görünüp bir yandan da oldukça şık görünmek isteyen gelin adaylarının da özellikle tercih ettiği modellerdir saten gelinlikler hiç kuşkusuz ki. Siz de düğün adayında bu tarz tercihler yapmak istiyorsanız bu yazım tam da bu gelin adaylarına yönelik olacak. Haydi gelin o zaman bir an önce bu modeller hakkında konuşmaya ve görselleri incelemeye başlayalım. Ne dersiniz?

saten gelinlik modelleri 1 - Saten Gelinlik Modelleri - Trendleri

Saten Gelinlik Modelleri

Saten gelinlik modelleri  aslında kullanımı biraz zor olan modellerdir desek yanlış olmaz sanırım. Saten normalde de yani normal kıyafetler ve gece elbiselerinde de kullanımı oldukça zor bir kumaştır. Hali ile gelinlikte de gayet zor bir tercih olacaktır. Daha çok formda olan gelin adayları tarafından tercih edilmektedir bu yüzden. Her ne kadar zor bir kumaş olsa da bir yandan da o kadar zarif ve şık bir kumaştır.

saten gelinlik modelleri 2 - Saten Gelinlik Modelleri - Trendleri

Saten Gelinlik Modelleri 2019

Saten gelinlik modelleri 2019 birbirinden farklı modelleri ile karşımızdalar. İster dantelli, ister güpürlü modeller siz gelin adaylarının beğenisine sunulmuş. Bunun yanı sıra kısa ya da uzun modeller de tercihleriniz arasında yer alabilir. Son dönemlerde kısa gelinlikler de çok sık tercih ediliyor. Ya da gelin adayları fotoğraf çektirmek için kısa gelinlikleri tercih ediyorlar. Asıl düğün gecesi giyecekleri gelinlik uzun olabiliyor.

saten gelinlik modelleri 3 - Saten Gelinlik Modelleri - Trendleri

Saten gelinlik modelleri tesettür de kapalı bayanların son dönemlerdeki gözdesi diyebilirim. Kapalı ve şık bir gelinlik isteyen tesettürlü gelin adayları tarafından bu modeller oldukça beğeniliyor ve tercih ediliyorlar. Saten gelinlik modelleri ve fiyatları ise her marka ve gelinlik kumaşı kalitesine göre değişiklik gösteriyor. Ama her kese, her bütçe ve zevke uygun mutlaka bir gelinlik bulabilirsiniz. Yani her gelin adayı için bir gelinlik mutlaka var. Ama bence gelinlik seçme zamanını düğün yaklaştığı zamana bırakırsanız kafanız çok karışabilir. Kafanızın karışmaması için önceden modelleri incelemeniz en çok içinize sinen modelleri ve fiyatları araştırmanızı öneririm. Böylece bu süreci çok daha rahat atlatabilirsiniz.

Herdem Rüzgar

Moda, tasarımcıların size yılda 4 defa önerdiğidir. Stil ise sizin hangisini seçtiğiniz…

    Yorum Bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir