A Kesim Gelinlik Modelleri – Trendleri

0 Yorum

A kesim gelinlik modelleri gelin adaylarının hayallerini süslemeye devam ediyor. Bu sezonda da birbirinden şık ve gösterişli modeller vitrinlerde ve moda dergilerinde çoktan yerlerini aldı. Siz gelin adaylarının seçimini bekliyor. Aslında gelinlik seçimi kolay bir şey değildir. Hayatımızın en önemli gününde çok güzel olmak ve çok şık görünmek isteriz. Bu ecenin star parçası da gelinliklerdir kuşkusuz ki. Bizler de en iyi ve en güzel, gösterişli gelinliği seçmek isteriz. Ancak bir yandan da rahatlığınızı da önemsemenizi ona göre seçimler yapmaya özen göstermenizi söylemeden geçmek istemedim.

a kesim gelinlik modelleri 1 - A Kesim Gelinlik Modelleri - Trendleri

A Kesim Gelinlik Modelleri

A kesim gelinlik modelleri çok kabarık bir model değildir. Bunun yanı sıra çok da düz bir model değildir. Yani iki gelinlik modelinin arasında yer aldığını söyleyebiliriz. Aslında nasıl ki kıyafetlerimiz seçerken vücut tipimizi bilmeli ve ona göre tercihler yapmalıyız diyoruz. Gelinlikte de bu oldukça önemli bir detay. Ve buna uyarsanız çok doğru bir tercih yapmış olursunuz. Örnek vermek gerekirse kilolu bayanlar balık modelleri pek tercih etmemeliler. Çünkü balık modeller tüm vücudu saran, vücut hatlarınızı ortaya çıkaran modellerdir. Kilolu bir bayansanız bu modeller kilolarınızı ortaya çıkaracak ve hoş bir görünüme sahip olmanızı engelleyeceklerdir.

a kesim gelinlik modelleri 2 - A Kesim Gelinlik Modelleri - Trendleri

A Kesim Gelinlik Modelleri 2019

A kesim gelinlik modelleri 2019 trendlerinde dantelli, saten ya da kumaş modeller gözümüze çarpıyor. Ünlü gelinlik markaları da bu model gelinliklere kataloglarında bir hayli hatırı sayılır bir ölçüde yer vermişler. A kesim dantelli gelinlik modelleri her zaman ki gibi gelin adaylarının gözdesi olmaya bu sezonda da devam etti ve edecek gibi de görünüyor.

a kesim gelinlik modelleri 3 - A Kesim Gelinlik Modelleri - Trendleri

A kesim tesettür gelinlik modelleri de tesettürlü, kapalı bayanlar tarafından çok sık tercih ediliyor. Onlar çünkü vücut hatlarını ortaya çıkartan modellerden hoşlanmıyorlar. A kesim gelinlik modelleri ve fiyatları hakkında konuşacak olursak da her keseye ve zevke uygun modelleri rahatlık ile bulabilirsiniz. Bunun için araştırmalar yapabilirsiniz. İsterseniz kendiniz diktirebilirsiniz. Ya da ünlü markaların tasarımlarını tercih edebilirsiniz. Ya da uygun fiyatlı hazır gelinliklerden satın alabilirsiniz. Aslında burada olay tamamen sizin bütçeniz ve tercihleriniz ile alakalı. Ben şimdilik yazımı burada noktalıyorum. Yeni konu başlıkları ile yepyeni konular ve trendler ile tekrar görüşmek üzere. Kendinize iyi bakın. Ve her zaman dediğim gibi moda ile kalın, hoşça kalın.

 

 

Herdem Rüzgar

Moda, tasarımcıların size yılda 4 defa önerdiğidir. Stil ise sizin hangisini seçtiğiniz…

    Yorum Bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir