Kabarık Gelinlik Modelleri – Trendleri

0 Yorum

Kabarık gelinlik modelleri hakkında ayrıntılı bir şekilde konuşacağımız yazıma hoş geldiniz. Düğün gecemiz bizler için çok önemlidir. O anın hayalini hep kurarız. Güzel ve tam istediğimiz gibi bir gelinlik giymek isteriz. Bunun için o güne kadar bir sürü araştırmalar yaparız. Hem fiyat hem de model olarak bir çok araştırma yapmak en güzelini, en içimize sineni, bize en çok yakışan modeli bulmak isteriz.

kabarık gelinlik modelleri 5 - Kabarık Gelinlik Modelleri - Trendleri

Kabarık Gelinlik Modelleri

Kabarık gelinlik modelleri hakkında daha detaylı bir inceleme yapalım isterseniz. Aslında bu model her tip vücut yapısına sahip gelin adayına yakışıyor. Bu gelinlik modelinin alt kısmı kabarık olması sebebi ile gelin adaylarının ilgisini çok çekiyor. Aslında bu modeller gayet gösterişli modeller. Kabarık olan kısım tüllerden kat kat şekilde oluşabilir. Ya da tamamen kumaş üzerine dantelli modeller de olabilir. Ya da dantel ya da güpür kullanılmadan çok sade bir kabarıklık da olabilir. Burada karar size ve sizin tercihinize, zevkinize bağlı.

kabarık gelinlik modelleri 3 - Kabarık Gelinlik Modelleri - Trendleri

Kabarık Prenses Gelinlik Modelleri

Aslında yukarıda da yazımın başından beri kabarık prenses gelinlik modelleri hakkında konuşuyoruz. Kabarık gelinlik modelleri 2019 sezonunda da yine çok tercih edilecekler arasında olacak gibi görünüyor. Çünkü her vücut tipinin rahatlıkla giyebileceği bir model. Ayrıca düğün gecenizde ya da gününüzde dans edeceğiniz için artık platform topuklu ayakkabılar gelinliklerin altına tercih ediliyor. Bu gelinlik modelleri de ayakkabınızı saklayacak ve bir yandan da rahat etmenizi sağlayacaktır.

Çok kabarık gelinlik modelleri ya da en kabarık gelinlik modelleri bakıyorsunuz bu konuda internetten yardım alabilirsiniz. Ya da gelinlik butiklerine bakabilirsiniz. Gerçekten birbirinden farklı modeller bulabilirsiniz. Her kabarık model aynı değildir. Aslında aynı gibi görünmesine rağmen kullanılan malzemeler ve materyaller farklı olduğunda modelde bambaşka bir görünüm oluşturabiliyor. Sadece dantel olanlar ya da bol güpür kullanılan modeller var. Bunun yanı sıra çiçekli modeller de var.

kabarık gelinlik modelleri 2 - Kabarık Gelinlik Modelleri - Trendleri

Daha fazla örnek verecek olursak dümdüz kumaş ve kabarık içi tarlatanlı modeller bence çok şık ve asil duruyor. Fiyat olarak konuşacak olursak diktirirseniz ya da satın alırsanız fiyatlarda farklar olabiliyor. Ama bütçenize ve kesenize uygun bir model mutlaka bulabilirsiniz. Ben bu yazımında sonuna gelmiş bulunmaktayım. Yeni konular ve yazılarda görüşmek üzere. Moda ile kalın hoşça kalın.

Herdem Rüzgar

Moda, tasarımcıların size yılda 4 defa önerdiğidir. Stil ise sizin hangisini seçtiğiniz…

    Yorum Bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir