V Yaka Gelinlik Modelleri – Yeni Sezon

0 Yorum

V yaka gelinlik modelleri gelinlik modelleri içerisinde en göze çarpan modeller olmaya devam ediyor. Bu modeller bir çok markanın gelinlik skalasında yerini çoktan aldı bile. Vitrinlerde, moda evlerinde siz gelin adaylarını, gerçek sahiplerini bekliyorlar. Her zevk ve bütçeye uygun bir çok gelinlik modeli bulabilirsiniz. O kadar çok model ve çeşit var ki umarım kafanız çok karışmadan en çok istediğiniz ve size en çok yakışan modeli bulabilirsiniz

v yaka gelinlik modelleri 1 - V Yaka Gelinlik Modelleri - Yeni Sezon

V Yaka Gelinlik Modelleri

V yaka gelinlik modelleri yukarıda da bahsettiğim gibi pek çok gelin adayının rüyalarını süslemekte. V yaka aslında gzel bir model. O gece dans ederken size fazlası ile rahatlık sağlayacak bir model. Her gelin ya da gelin adayı düğün gününde bol bol dans etmek ister. İşte tam da bu yüzden rahat hareket edebileceğiniz modeller seçmeniz gerekmekte.

V Yaka Gelinlik Modelleri 2018

V yaka gelinlik modelleri 2018 trendleri içerisinde yer aldığını yazımın en başında söylemiştim sanırım. Birbirinden güzel ve kaliteli markaların, butiklerin vitrinlerinde bol bol görebileceğiniz modeller bunlar. Ayrıca yine biraz önce söylediğim gibi rahatlık da oldukça önemli. Gelinlikler zaten ağır oluyor. Düğün gecenizde de sürekli hareket halinde olacağınızı düşünürsek v yaka modeller çok iyi bir tercih olacaktır.

v yaka gelinlik modelleri 2 - V Yaka Gelinlik Modelleri - Yeni Sezon

A kesim v yaka gelinlik modelleri ve v yaka prenses gelinlik modelleri de oldukça revaçta olduğunu söylemeden de geçemeyeceğim. Aslında a kesim ve prenses gelinlik modelleri benzer modeller. Fakat a kesim daha sönük bir model. Daha kabarık bir model istiyorsanız prenses modeller tam size göre diyebilirim. Bunun yanında v yaka dantelli gelinlik modelleri de sıkça tercih ediliyor. Dantelin gösterişi ve ihtişamından vazgeçemediğimiz için üreticiler de gelinlikte dantele mutlaka yer veriyorlar.

v yaka gelinlik modelleri 21 - V Yaka Gelinlik Modelleri - Yeni Sezon

Bu gelinlik modellerinde dantel kısım kısım yerleştirilmiş de olabiliyor. Ya da tüm gelinlik dantel de olabiliyor. Bu tamamen sizin kararınıza kalmış. Çok gösterişli bir model istiyorsanız her yeri dantel olan modellere bakabilirsiniz. Dantel ayrıca modellere asil ve şık bir görünüm verir bunu da unutmayın derim. Ben özellikle a kesim ve balık modellere danteli oldukça yakıştırıyorum. Seçim her zaman sizin diyorum. Ve bugün kü yazımı burada noktalıyorum. Umarım sizlere yardımcı bilgiler verebilmişimdir. Yeni yazılarımda görüşmek üzere. Moda ile kalın, hoşça kalın.

 

Herdem Rüzgar

Moda, tasarımcıların size yılda 4 defa önerdiğidir. Stil ise sizin hangisini seçtiğiniz…

    Yorum Bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir