Bileklik Modelleri Ve Bileklik Modası

0 Yorum

Bileklik modelleri hakkında bilmek istediğiniz her şeyi yazımda bulabilirsiniz. Sizler için araştırmalar yaptım ve bulduklarımı sizlere yardımcı olmak için paylaştım. Ayrıca özenle eklediğim görsellerden de modeller hakkında bilgi edinebilirsiniz. Birbirinden güzel görseller ile aklınız karışmadan en beğendiğiniz model hakkında bilgi alabilirsiniz. İsterseniz kuyumculara bizzat gidip vitrinlere bakabilirsiniz. Oradaki vitrinlerdeki modellerden de fikir alabilirsiniz. Ya da altın olmasına gerek yok gümüş modeller de var. Bunlar da gümüş seven bayanlar tarafından bir hayli ilgi görmekte. Hatta boncuklar ya da daha farklı materyaller ile kendi bilekliğinizi kendiniz yapabilirsiniz. Bunun için de yine internetten bileklik nasıl yapılır videolarına bakıp fikir alabilirsiniz.

bileklik modelleri 1 - Bileklik Modelleri Ve Bileklik Modası

Bileklik Modelleri

Bileklik modelleri hakkında daha detaylı incelemeler yapıp yakından bakalım isterseniz. Ne dersiniz ? Aksesuar denilince akla gelenlerin başında yer alır bileklik modelleri. Bir çok farklı materyal ve tasarımda yapılmış ürünler bulabilirsiniz. Bütçenize ve zevkinize uygun bir çok model ve ürün bulabilirsiniz. Haydi modelleri sizlerle daha detaylı inceleyelim. Arada görsellere de bakalım, fikirler edinelim. Ne dersiniz?

Bileklik Modelleri Bayan

Bileklik modelleri bayan olarak internetten arattığınızda karşınıza bir çok model çıkar. Farklı modeller ve materyallerde bileklikler bulabilirsiniz. Mesela bileklik modelleri altın desem. Bir çoğumuz altını çok severiz. Bileklikte de çok güzel durur doğrusunu söylemek gerekirse. Hem şık hem zarif hem de gösterişli bir ürün arıyorsanız bu modeller tam size göre diyebilirim. Yazımda da bununla ilgili detaylı bilgi ve görseller bulabilirsiniz.

bileklik modelleri 2 - Bileklik Modelleri Ve Bileklik Modası

Son zamanlarda çeyrekli bileklik modelleri revaçta oldu. Aslında benim şahsi düşüncem olarak ben pek de şık bulmuyorum bu ürünleri. Beşi bir yerdenin bileklik versiyonu diyebilirim. Müdavimi çok olmasına rağmen benim tarafımdan beğenildikleri söylenemez. Ama zevkler ve renkler tartışılmaz bunu her zaman söylüyorum yine de söylemekte fayda olduğunu görüyorum. Bileklik modelleri bayan altın da bayanların ilgisini çok çekmekte. Altının ihtişamı bilekliğin sadeliği ile birleştiğinde gerçekten de otaya çok güzel bir görüntü çıkmakta. Sade bir şıklık seven bayanlar tarafından da bu modeller ilk tercih edilenler arasında.

bileklik modelleri 5 - Bileklik Modelleri Ve Bileklik Modası

Kendinize altın bir ürün almak istiyorsanız bilezikleri de ağır olarak görüyor, ağır buluyorsanız bileklikler tam size göre. Ülkemizdeki mali durum son günlerde malum. Altın almak hayal oldu denilebilir. Fiyatlara baktığımızda bir hayli yüksek olduğunu söylemek mümkün. Hali ile altının yükselmesi ile altın ürünler de el yakıcı oluyor. Ama yine de gram olarak daha az ürünler tercih ederek hem kesenize hem zevkinize uygun modeller bulabilirsiniz. Bu konuda internetten ya da kuyumcu vitrinlerinden yardım alabilirsiniz.

 

Herdem Rüzgar

Moda, tasarımcıların size yılda 4 defa önerdiğidir. Stil ise sizin hangisini seçtiğiniz…

    Yorum Bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir