Kemer Modelleri – Kemer Modası

0 Yorum

Kemer modelleri hakkında sizlerle konuşmak istedim bu yazımda. Kemer son zamanlarda oldukça trend bir aksesuar. Biz bayanlar zaten aksesuarlara, takılara ve kemerlere oldukça düşkünüzdür. Kemer modası ile birlikte de kemerlere olan ilgimiz baya bir arttı diyebilirim. Farklı renk ve materyalde bir çok kemer modeli ve kemer bulmanız artık çok daha kolay. Çünkü trend olan parçalar, aksesuarlar ya da kıyafetler her mağazada daha kolay bulunabiliyor.

kemer modelleri 1 - Kemer Modelleri - Kemer Modası

Kemer Modelleri

Kemer modelleri hakkında biraz daha detaylı konuşacaksak eğer haydi başlayalım yazımıza. Kalın kemer modelleri oldukça trend parçalar arasında yer alıyor. Pantolonlarınıza kemer takarak oldukça şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Kot pantolon, spor pantolon ya da klasik bir pantolon ile kemerleri rahatlıkla kombinleyebilirsiniz. Düm düz bir kıyafeti kemer ile çok farklı ve şık bir görünüme sokabilirsiniz.

Kemer Modelleri Bayan

Kemer modelleri bayan tarafından oldukça ilgi görmekte. Özellikle son zamanlarda leopar desenin moda olması ile birlikte leopar desen modası kemerlere de yansıdı. Leopar deseni seviyor iseniz bu modellere bakmanızı öneririm. Siyah giydiğinizde ayrı bir güzel olduğunu da özellikle belirtmek isterim. Kemerleri sadece pantolon ile değil elbiseler ve kazaklar ile de kullanarak çok şık ve trend bir görünüm elde edebilirsiniz.

kemer modelleri 16 - Kemer Modelleri - Kemer Modası

Abiye kemer modelleri bayan abiye elbiseler ile rahatlıkla kombinleyebileceğiniz kemer modelleri arasında yer alıyor. Bu kemerlere bakarsanız altın metaller belki inci detayları ya da taş detayları bulabilirsiniz. Gelin kemer modelleri de oldukça trend. Gelin adaylarının bazıları tarafından oldukça fazla tercih edilmekte. Kemer aslında herkesin tercih ettiği bir aksesuar olmamakla birlikte biraz önce de dediğim gibi trend olması ile beraber kadınların ilgisini eskiye oranla büyük ölçüde çekmeye başladı.

kemer modelleri 18 - Kemer Modelleri - Kemer Modası

Kemer modası ve modelleri hakkında internetten bilgiler alabilirsiniz. Ayrıca benim yazılarımda da sizler için yazdığım konu başlıklarında birbirinden farklı ürün ve çeşit hakkında bilgiler alabilirsiniz. Mağazalarda renk renk ve çeşit çeşit ürün bulabilirsiniz. Her keseye uygun kemer bulmanız mümkün. Aslında zaten kemer çok pahalı bir aksesuar değil. Fakat köklü ve bilindik markalarda fiyatlar çok yüksek de olabiliyor. Sizler de kendi bütçenize ve zevkinize uygun ürünler bulabilirsiniz. Tercih her zaman dediğim gibi size kalmış. Kemer kullanmadan da çok güzel kombinler oluşturabilirsiniz. Ama trendlere uymak isterim ben severim, kendime de yakıştırıyorum diyorsanız bir sürü model ve renk seçeneği arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

Trendleri takip edip kendinize en uygun olanı, zevkinize ve maddiyatınıza en uygun olanı bulabilirsiniz. Mesela tokalı olanlara da bakabilirsiniz. Metal aksamlarını küpeleriniz ile uydurabilirsiniz. Ya da kazağınızın üzerine takarak da çok farklı ve şık bir görüntüyü kolayca elde edebilirsiniz. Bugünlük benden bu kadar. Hep dediğim gibi moda ile kalın, hoşça kalın. Ve kendinize iyi bakın.

 

Herdem Rüzgar

Moda, tasarımcıların size yılda 4 defa önerdiğidir. Stil ise sizin hangisini seçtiğiniz…

    Yorum Bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir