Şal Modelleri Ve En Son Şal Trendleri

0 Yorum

Şal modelleri ile ilgili aklınızda olan her şeyi bulmak istediğiniz yazıma hoş geldiniz. Elimden geldiğince size trendlerden ve ürünlerden bahsetmeye çalışacağım. Umarım verdiğim bilgiler ve paylaştığım görseller işinize yarar. Kendi şalını kendisi yapmak isteyen bayanlar da vardır. Ki bence bu tarz şeylerde el becerisi çok önemli. Böylece istediğiniz renk ve kalınlıkta kendi şalınızı yapabilirsiniz. Hem de ekonomik olarak çok daha ucuza mal edebilirsiniz.

al modelleri 9 - Şal Modelleri Ve En Son Şal Trendleri

Şal Modelleri

Şal modelleri hakkında biraz daha ayrıntılı inceleme yapacak olursak hazır şal modelleri ya da çeyizlik şal modelleri de bulmanız mümkün. Bunlar bayanlar tarafından oldukça trend parçalar. Hazır olanlarda aslında çok şık ve güzel duruyor. İstediğiniz renkte ve modelde şal bulmanız da mümkün. Çok fazla çeşit olduğunu söyleyebilirim. Bütçenize ve zevkinize uygun farklı tercihler yapabilirsiniz.

Her markada birbirinden farklı model bulabilirsiniz. Bunun için internetten yardım alabilirsiniz. Ya da kendiniz gezip mağazalara bakabilirsiniz. Kombin önerileri için yine internetten ya da moda dergilerinden de yardım alabilirsiniz. Kendiniz örecekseniz, öreceğiniz şal hakkında fikir edinebilirsiniz. Renk uyumu ya da modeli hakkında.

al modelleri 8 683x1024 - Şal Modelleri Ve En Son Şal Trendleri

Şal Modelleri Örgü

Şal modelleri örgü yukarıda da bahsettiğim gibi  el becerisi olan bayanların almaktan çok kendilerinin yapmayı tercih etiği modeller arasında yer alıyor. Aslında örerek hazır satılan örgülere göre çok daha ekonomik fiyatlara mal ediyorsunuz. Bunun için internette kalıplar ve modeller mevcut. Bu kalıp ve modellere bakarak örgü örmeyi bilmiyorsanız bunlardan da yararlanabilirsiniz.

al modelleri 16 577x1024 - Şal Modelleri Ve En Son Şal Trendleri

Şal modelleri 2018 yılın son günlerinde bir göz attığımızda durum böyle. Şal bu sezonda da çok moda idi. Özellikle kışın gelmesi ile son trend olan renkler ve desenler ile birbirinden farklı modellerde şal bulmak hiç de zor olmadı. Havanın soğukluğunda üzerinize alacağınız sıcacık bir şal çok daha iyi hissetmenizi sağlayacaktır.

Şal modelleri ve fiyatları hakkında aslında yazımın başından beri bahsettim. Ama toparlayacak olursak örgüler, trikolar, hazır modeller, kumaşlar bulmanız mümkün. Fiyatlara gelince şal çok yüksek fiyatlara sahip olan bir aksesuar değil. Ama kalitesine göre yine de fiyat aralıkları değişmekte. Şundan da bahsetmeliyim ki şallar da aslında çok güzel ve şık duran aksesuarlar. Mesela simsiyah bir kazak ya da beyaz bir kazak üzerine renkli bir şal ile renklendirebilirsiniz.

Kendi tarzınızı yaratmak sizin elinizde. Şal gibi küçük bir parça ile bile bambaşka bir görünüm yaratabilirsiniz. Dümdüz bir elbise ya da herhangi bir kıyafete farklı bir görünüm kazandırabilirsiniz. Ben şimdilik yazımın sonuna geldim. Yeni yazlarda, bambaşka konular ile en kısa zamanda görüşmek üzere. Moda ile kalın, hoşça kalın.

 

Herdem Rüzgar

Moda, tasarımcıların size yılda 4 defa önerdiğidir. Stil ise sizin hangisini seçtiğiniz…

    Yorum Bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir