Ceket Modelleri Ve Ceket Trendleri

0 Yorum

Ceket modelleri ve ceket trendleri hakkında konuşacağımız yazıma hoş geldiniz. Ceketler biz kadınların vazgeçemediği ürünler arasında bu yıl da yerini aldı. Yeni trendler ceketlerin üzerine de yansıdı. Artık oversize denilen büyük beden ceketler daha çok tercih edilmekte bayanlar tarafından. Bu sezon yılan deseni ve leopar desenini ceketlerde çokça gördük.

ceket modelleri 1 - Ceket Modelleri Ve Ceket Trendleri

Ceket Modelleri

Ceket modelleri yukarıda dediğim gibi leopar deseni ve yılan deseni bu sezonun gözde desenleri ve bence ceketlere de çok yakıştı. Leopar ve yılan deseni zor desenlerdir. Ama bu sezon öyle güzel uygulanmış ki leopar desen sevmeyenler ya da yılan deseni sevmeyenler bile satın almak istiyorlar. Hatta sizlere bir şey itiraf etmek istiyorum. Leopar ve yılan deseni sevmeyen ben bile bu desenlere sahip ürünleri oldukça beğeniyorum. Rahat kombinleyebiliyorum ve kendime yakıştırabiliyorum. ve artık satın alıyorum.

Ceket Modelleri Bayan

Ceket modelleri bayan modasından bahsetmeye devam edelim o zaman. Leopar ve yılan desenine ek bu sezonun gözde trendi ekoseyi de unutmamak lazım öyle değil mi? Bence ekose de ceketlere oldukça yakıştı. Ne dersiniz? Ben girdiğim mağazalarda bu desende pek çok ürün görüyorum ve alıcısının da beğenenin de oldukça çok olduğunu görüyorum. Bunlardan birinin de ben olduğumu söylemek isterim.

ceket modelleri 3 768x1024 - Ceket Modelleri Ve Ceket Trendleri

Ceket modelleri ve fiyatları inceleyecek olursak fiyat kısmında her zaman söylediğim gibi her keseye ve zevke uygun ürün bulmak mümkün. Size şöyle bir tüyo vereyim araları karıştırırsanız uygun ve güzel ürünler bulabiliyorsunuz. Aralarda kaldığı için kimse tarafından fark edilmemiş oluyor. Bir de bedeninize uygun olanı bulduysanız bu daha da iyi oluyor. Ceket modelleri bayan 2018 de en çok gördüğüm kombinlerde kot ile ya da etek ile de kombinlenebiliyor. Yani ceket diye illa klasik kombinlemenize gerek yok, spor şıklık da oluşturabilirsiniz.

ceket modelleri 2 - Ceket Modelleri Ve Ceket Trendleri

Ceket modelleri örgü de yine çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Örgü olması sebebi ile kendiniz de örerek kendi ceketinizi yapabilirsiniz. Böylelikle istediğiniz renkte ve desende bir ceketiniz olur. Hem bütçeden de kar sağlamış olabilirsiniz. İnternette örgü için bir çok model bulabilirsiniz. En beğendiğiniz modeli örmeye başlayabilirsiniz. O zaman sizlere kolay gelsin diyerek şimdilik yazımı burada noktalıyorum. Yeni yazılar ve konularda burada buluşmak üzere. Moda ile kalın, hoşça kalın.

Herdem Rüzgar

Moda, tasarımcıların size yılda 4 defa önerdiğidir. Stil ise sizin hangisini seçtiğiniz…

    Yorum Bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir