Külot Modelleri – Bayan Külot Modelleri

0 Yorum

Külot modelleri hakkında konuşacağımız yazıma hoş geldiniz. Bizim için dış giyim ne kadar önemli ise iç giyim de bir o kadar önemli. İç giyimde de tıpkı dış giyim olduğu gibi hem rahat hem de gösterişli modelleri tercih ediyoruz. Bunun için internetten de pek çok model bulabilirsiniz. Fiyatlar ve görseller ile araştırmalar yapabilirsiniz. Farklı renk ve desende ve materyalde ürün bulmanız mümkün.

külot modelleri 1 - Külot Modelleri - Bayan Külot Modelleri

Külot Modelleri

Külot modelleri ister pamuklu, ister seksi olmak üzere bir çok model ve desene sahip. Aslında pamuklu ürünle sağlığımız açısından her zaman çok daha tercih edilmesi gereken ürünler. Ama bazen de seksi görünmek isteyebiliriz. O zamanlarda da sentetik ürünleri tercih edebiliriz. Şunu da söylemem gerekir ki hem pamuklu kumaşa sahip hem de seksi ürünler, modeller bulmanız da mümkün. Dilerseniz daha yakından bakalım konumuza.

Dantelli Külot Modelleri

Dantelli külot modelleri her zamanki gibi bu sezonda da oldukça revaçta idi. Bir türlü vazgeçemediğimiz dantel iç çamaşırlarında da karşımıza çıkıyor. Dantel iç çamaşırlarına oldukça seksi ve öz güvenli bir tasarım oluyor. Bunun yanı sıra ince külot modelleri de bayanların dikkatini oldukça çekiyor. Bu modeller de hem pamuklu olup hm biraz iç gösteriyor. Böylece hem sağlıklı hem de kadınsı ve seksi iç çamaşırına sahip olmuş oluyorsunuz.

külot modelleri 8 1024x768 - Külot Modelleri - Bayan Külot Modelleri

Tül külot modelleri de yine bu sezonun önde gelen modellerinden olmaya devam ediyor. Yukarıda dediğim gibi bu modeller sizi oldukça seksi gösterecektir. Özellikle beyaz, siyah ve kırmızı modeller oldukça rağbet görmekte. Bence siyah ve kırmızı olanlar oldukça seksi ve iddialı duruyor. Ve her bayana çok yakışır diye düşünüyorum.

Açık külot modelleri çok çok, hatta oldukça iddialı bayanların tercihi. Bu modellerin belli bir kısmı açık. Özel geceler ve anlar için bayanlar tarafından tercih edilebilen modeller. Günlük giyim olarak pek tercih edildiğini sanmıyorum. Çünkü gün içerisinde rahat bir kullanım sağladığını düşünmüyorum bu ürünlerin.

külot modelleri 19 - Külot Modelleri - Bayan Külot Modelleri

İpli külot modelleri ise g-string ya da tanga dediğimiz modeller. Bu modeller aslında sağlıksız modeller. Jinekologlar tarafından pek de sevildiklerini ve önerildiklerini söyleyemem. Bakteri üretebiliyor bu modeller. Ve çeşitli kadın hastalıklarına örnek vermek gerekirse mantar tarzı bakteriyel bir hastalığa yakalanmanıza sebep olabiliyor. Bence her zaman pamuk iç çamaşırlarına yer verirseniz sağlık olarak daha iyi bir tercih yapmış olursunuz. Seçim her zaman sizin diyorum ve yine bir yazımın sonuna daha geliyorum. Her zaman dediğim gibi moda ile kalın, hoşça kalın.

 

Herdem Rüzgar

Moda, tasarımcıların size yılda 4 defa önerdiğidir. Stil ise sizin hangisini seçtiğiniz…

    Yorum Bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir