Elbise Modelleri Yeni Sezon Modeller

0 Yorum

Bugün çok sevdiğimiz elbise modelleri hakkında konuşalım istedim. Ne dersiniz? Artık o kadar çok kıyafet üretimi yapılıyor ki aklımız fazlası ile karışabiliyor. Annelerimiz, anneannelerimiz zamanında belli ürünler olurmuş. Ama şuan istemediğimiz kadar model, renk, çeşit ve tarz kıyafetle bulabiliyoruz. Yalnız şu da dikkat çekiyor ki o zaman moda olan şeyler günümüzde de moda oluyor. Yani hep bir devir daim var aslında. Mesela benim annemin gençliğinden sakladığı etekler şuan moda. Bunları tadilat yaptırıp kullanabiliyorum. Ama o zaman ki ürünlerin kalitesini de es geçmemek lazım. O zamandan bu yana yepyeni şekilde saklanabilmiş, hala yeni gibi kalabilmiş. Açıkçası ben de kıyafetlerimiz saklayıp ileride bir kızım olursa ona vermeyi gerçekten çok isterim.

elbise modelleri 9 - Elbise Modelleri Yeni Sezon Modeller

Elbise Modelleri

Elbise modelleri denilince akla uzun, kısa, straplez, askılı, uzun kollu olmak üzere bir çok model geliyor. Elbise modelleri 2018 sezonunda da bu modelleri görmek mümkün. İnternet olsun mağazalar olsun her yerde bir çok çeşit ürün bulabilmeniz mümkün. Son zaman trendleri oldukça keyifli. İnsanın alışveriş yapası geliyor sürekli. Şahsen ben bu kış modasından gayet memnunum. Elbise modelleri genç nesil tarafından da çokça tercih edilmekte. Ekose modeller gençler tarafından özellikle tercih edilenler arasında yer alıyor. Ekose kumaş bizlere nostaljik geliyor. Ama ilk moda olduğu yıllarda da insanlar tarafından çok sevilmiş şuanda yine moda ve bence zevkle giyiyoruz. Ekosenin renklerinin çokluğu, birbirine uyumu bence çok güzel. Bence ben tam bir ekose severim. Özellikle tüvit kumaşlar çok dikkatimi çekiyor. Kırmızı, yeşil renk renk olması beni fazlası ile cezbediyor.

elbise modelleri 19 - Elbise Modelleri Yeni Sezon Modeller

Elbise modelleri yeni sezon bir göz attığımızda ise leopar desen, yılan deseni, ekose ya da triko karşımıza çıkıyor. Renk renk ekose desenler bence elbiselere çok yakışıyor. Ayrıca tüvit kumaş da oldukça trend. Kış ayları benim için çok eğlenceli ve güzel geçecek diyebilirim. Ben kendime bu model elbiselerden edindim bile. Siz hala almadınız mı? Bence bu indirim olan günlerde mutlaka internetteki ürünlere ya da mağazalara bakmalısınız. Çünkü ürünler hem çeşit çeşit hem de her keseye uygun olan indirimleri ile sizleri bekliyorlar.

elbise modelleri 15 - Elbise Modelleri Yeni Sezon Modeller

Elbise Modelleri 2018

Elbise modelleri 2018 den biraz daha bahsedelim. Elbise modelleri 2018 kısa modelleri yoğunlukta görmekteyiz. Kısa ya da uzun fark etmez önemli olan içimize sinen doğru renk ve modelde elbise bulabilmek değil midir? Uzun günlük elbise modelleri bayanlar tarafından çok beğeniliyor. Günlük giyilecek elbiselerin uzun olması tercih ediliyor. Çünkü günlük koşuşturmaya daha uygun olacağı düşünülüyor. Aslında bir bakıma da haklıyız. Gün içerisinde çok fazla iddialı bir yere gitmeyeceksek rahatlık bizim için tabi ki daha ön planda geliyor. Rahatlığın yanında bir de renk ve model olarak içimize sinerse tadından yenmez öyle değil mi? Zaten bir elbisenin içerisinde kendimizi rahat ve güzel hissediyorsak o elbise bizim için vazgeçemediğimiz parça haline geliyor.

 

Herdem Rüzgar

Moda, tasarımcıların size yılda 4 defa önerdiğidir. Stil ise sizin hangisini seçtiğiniz…

    Yorum Bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir