Etek Modelleri- Etek Modelleri 2018

0 Yorum

Bu yazımda hepimizin gardrobunda bulunan etek modelleri bahsetmek istedim. Her kadın etek giydiğinde kendini daha dişi hisseder. Adeta kadın olarak öz güvenimizi sağlayan bir parçadır. Kısa, uzun, klasik spor fark etmez. Her modelin bir seveni mutlaka vardır. Özellikle son zamanlarda etek çok trend. Çok moda parçalar arasında yer alıyor. Yaz ya da kış kim bizim etek giymemize engel olabilir ki ? Etek denilince akla bir çok model gelmekte. Ve tekstilin gelişmesi ile farklı materyallerde birbirinden farklı ürünler üretilmekte. Dediğim gibi önemli olan ne istediğinizi bilmek, size en yakışanı bulmaktır.

etek modelleri 7 - Etek Modelleri- Etek Modelleri 2018

 

Etek Modelleri

Haydi şimdi biraz etek modelleri hakkında konuşalım. Etek modelleri kısa biz kadınların yine her zamanki gibi vazgeçilmezleri arasında yer almaya devam ediyor. Kendine güvenen hem şık hem kadınsı bir görüntüye sahip olmak isteyen kadınlar özellikle bu parçalara yöneliyor. Kısa eteğin her zaman bir albenisi olmuştur. Ve aslında biz kadınları hep cezbetmeyi başarmıştır. Etek konusunda çekimser duran , ve etek giymeyi sevmeyen bir kadın olabileceğini pek düşünmüyorum. Varsa da ben  bu oranın az olduğunu düşünüyorum. Sizler bu konuda ne düşünüyorsunuz?

etek modelleri 4 - Etek Modelleri- Etek Modelleri 2018

Kalem etek modelleri uzun ise genelde bir iş görüşmesine giderken şık görünmek için tercih ediliyor. Ya da işe ofise giderken. Bu tarz yerlere giderken resmi görünmek isteyen bayanlar genelde uzun ya da midi boy etekleri tercih ediyorlar. İş görüşmelerinde ilk izlenim fazlası ile önemlidir. Konuşmanız, eğitiminiz, duruşunuzun yanında giyim tarzınız da oldukça önemlidir. Bu iş yerini ve o işi ne kadar önemsediğinizin büyük ve önemli bir göstergesidir aslında. Sonuçta ilk izlenim her zaman önemlidir. Özellikle de iş görüşmelerinde. Ve herkes iyi bir izlenim vermek ister diye düşünüyorum.

etek modelleri 17 747x1024 - Etek Modelleri- Etek Modelleri 2018

Etek Modelleri ve Fiyatları

Etek modelleri 2018 sıkalasında genellikle ekose modeller hakim. Her marka farklı modeller ile vitrinlerde bizler için çoktan sunumlarını yaptı bile. Her keseye, bütçeye ve zevke uygun modeller bulabilmek mümkün. Çok pahalı ve gerçekten kaliteli ürünler bulabiliyoruz. Bunun için etek modelleri koton bir göz atmanızı öneririm. Fiyat olarak hem uygun hem de güzel ürünler bulabileceğinizi düşünüyorum. Bunun için kotonun internet sitesinde ya da mağazalarda bir çok renk, model, çeşit ürün bulabilirsiniz.

Herdem Rüzgar

Moda, tasarımcıların size yılda 4 defa önerdiğidir. Stil ise sizin hangisini seçtiğiniz…

    Yorum Bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir