Kalem Etek Modelleri – Bayan Kalem Etek

0 Yorum

Kalem etek modelleri hakkında konuşacağımız yazıma hoş geldiniz, sefalar getirdiniz. Bu yazımda sizler ile beraber kalem etek çeşitleri, kesimleri ve renkleri hakkında konuşacağız. Elimden geldiğince sizlerle bildiklerimi paylaşmak ve bunları da görseller ile dengelemek istedim. Umarım bu yazımda sizlere istediğiniz bilgileri verebilirim. Sizler de alışveriş yapmadan önce yazımdan faydalanabilirsiniz. Dilerseniz daha yakından inceleyelim hep birlikte.

Kalem Etek Modelleri

Kalem etek modelleri birbirinden farklı renk, kesim ve desenleri ile yine çok moda. Son zamanların vaz geçilmez deseni leopar desen ve yılan desen de bu modellere de yansımış durumda. Eğer son dönemin trendi bu modelleri seviyorsanız, bu modeller dikkatinizi çekiyorsa kalem etekte de bu modellere bakmanızı öneririm.

kalem etek modelleri 1 1024x1024 - Kalem Etek Modelleri - Bayan Kalem Etek

 

Kalem Etek Modelleri Uzun

Kalem etek modelleri uzun da bayanlar tarafından özellikle tercih edilmekte. Kalem eteğin şıklığı uzun modellerde de gözümüze fazlası ile çarpıyor. İster kısa ister uzun fark etmez kalem etek her zaman oldukça şık bir görünüm sağlıyor. Bu konuda bence tüm hanımlar benimle aynı fikirdedir diye düşünüyorum. Bu modelin üzerine güzel bir gömlek ile çok şık ve resmi bir ofis şıklığı görünümü elde edebilirsiniz.

kalem etek modelleri 3 - Kalem Etek Modelleri - Bayan Kalem Etek

Deri kalem etek modelleri deriyi, deri şıklığını çok seven her kıyafette, her parçada kullanmayı seven bayanlar için çok iyi bir tercih olacaktır diye düşünüyorum. Deri her zaman her parçada bence çok şık ve gösterişli duran bir materyal. Deri etekleri yün kazaklar ya da gömlekler ile kombinleyebilirsiniz. Ama özellikle yün ve salaş kazaklar ile kombinlemek son zamanların en trend kombini diyebilirim. Kalem etek modelleri kısa hem kalem görünüm hem de kısa etek tercih edenlerin gözdesi arasında yer almaya devam ediyor.

Kalem etek modelleri ve fiyatları hakkında konuşacak olursak da her zaman dediğim gibi her keseye ve uygun etek bulmak mümkün. Yeter ki siz araştırın ve araştırmalara devam edin. Her markadan birbirinden güzel ve fiyat olarak da uygun modeller bulmanız hiç de zor değil. Diz altı kalem etek modelleri de bayanların en çok tercih ettiği modeller arasında yer almaya devam ediyor. Zaten orijinal kalem etek de bende diz altı olan. Ama seçimler farklı olabilir ve herkese yakışan model farklı olabilir.

kalem etek modelleri 5 - Kalem Etek Modelleri - Bayan Kalem Etek

Seçim her zaman dediğim gibi sizin. Kendinize en yakışan model ve kesenize en uygun parçayı bulmak sizlerin elinde. Hep dediğim gibi bunun için internetten ya da mağazalardan modellere göz atıp fiyatlar ve modeller hakkında fikirler alabilirsiniz. Şimdilik yazımı burada noktalıyorum ve sizlere şimdilik veda ediyorum. Umarım sizler için yazdıklarım ve seçtiğim görseller faydalı olup işinize yarar. Moda ile kalın, hoşça kalın.

Herdem Rüzgar

Moda, tasarımcıların size yılda 4 defa önerdiğidir. Stil ise sizin hangisini seçtiğiniz…

    Yorum Bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir