Bluz Modelleri – Bayan Bluz Modelleri

0 Yorum

Bluz modelleri hakkında konuşalım istedim bugünkü yazımda sizlerle. Bluzlar biz bayanların özel günler, davetler veya gecelerde kurtarıcı ve kolay kombinlenebilen parçalarıdır. İster etek isterseniz pantolonlar ile çok kolay uyum sağlayabilen parçalar olması sebebi ile kadınlar tarafından çok sık tercih edilmektedir. Ve her sezon, yazın ya da kışın bile hep mağazalarda, vitrinlerde ve askılarda görebileceğimiz parçalardır.

bluz modelleri 8 - Bluz Modelleri - Bayan Bluz Modelleri

Bluz Modelleri

Bluz modelleri hakkında daha detaylı inceleme yapacak olursak yazlık ve kışlık olmak üzere ayırabiliriz. Ayrıca günlük ve gecelerde giymek için çok daha şık modeller de bulmak mümkün. Her keseye uygun ürün bulabilirsiniz de. Biraz araştırınca inanın bana çok kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler bulabiliyorsunuz. Hatta aynı ürünleri farklı markalarda daha uygun fiyata bulmanız da çok mümkün. Biraz araştırdığınızda ya da pes etmeyip hem internetten hem de mağazalardan araştırmalar yaptığınızda emin olun bulabiliyorsunuz. Yeter ki isteyin. Ki bence sizler de benim gibi gezmeyi, alışveriş yapmayı, vitrin bakmayı seviyor iseniz size külfet gibi gelmeyecektir. Hem zevk alacaksınız hem de beğendiğiniz parçalara uygun fiyata sahip olacaksınız. Bunun verdiği duygunun da inanılmaz olduğunu söylemeden geçemeyeceğim.

bluz modelleri 4 - Bluz Modelleri - Bayan Bluz Modelleri

Abiye Bluz Modelleri Ve Fiyatları

Abiye bluz modelleri ve fiyatları hakkında konuşalım. Abiye kıyafet yerine bluz almak bence her zaman daha mantıklı bir karar. Çünkü abiye elbiseleri her zaman kullanamayabilirsiniz. Fakat abiye bir bluz aldığınızda her zaman, her yerde giyebilirsiniz. İster etek ile ister pantolon ile de kombinleyebilirsiniz. Bu şekilde farklı parçalar ile kombinleyerek de sanki her defasında farklı bir kıyafet giymiş gibi de hissedebilirsiniz.

bluz modelleri 10 - Bluz Modelleri - Bayan Bluz Modelleri

Bluz modelleri 2018 sezonunda ve bluz modelleri bayan sezonunda sizler için birbirinden farklı model incelemesi yapacağım. Kumaş bluzlar bence hiçbir zaman birinciliği elden bırakmıyor. Aslında bence bluz denildiğinde genelde herkesein aklına materyal olarak kumaş geliyordur. Bunun dışında da kullanılan materyaller var tabi ama.

Mesela payetli bluz modelleri oldukça revaçta. Payet özellikle son zamanlarda o kadar gündemde ki her model ve üründe kullanılır durumda. Bu sezon abartı ön planda diyebiliriz yani bayanlar. Sizler de cafcaflı parçalar seviyorsanız özel günler ya da gecelerde payetli modellere bakabilirsiniz. Bunun yanı sıra mevsimi olmaması ile beraber askılı bluz modelleri de oldukça tercih edilmekte. Aslında kışın bile satın alabilirsiniz bu modelleri. Üzerine şık bir ceket ya da şık bir gömlek ile klas ve şık duran bir askılı model altına bir etek ve ya pantolon ile çok şık olabilirsiniz. Seçim hep sizin. Önemli olan kendinize neyi yakıştırdığınız ve hangisi ile daha kendinizi daha rahat hissettiğiniz.

Herdem Rüzgar

Moda, tasarımcıların size yılda 4 defa önerdiğidir. Stil ise sizin hangisini seçtiğiniz…

    Yorum Bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir