Abiye Bluz Modelleri Ve Trendleri

0 Yorum

Abiye bluz modelleri bu yazımızın konusu. Bazı geceler ya da davetlerde elbise giymek istemeyebiliriz. Çok fazla gösterişli olmayıp yani bu gösteriş detayını elbiseden yana kullanmayıp bluz ile de sade ve zarif bir şıklık elde etmek isteyebiliriz. İşte tam da böyle zamanlarda kurtarıcı bir parçadır bu bluzlar. Renk renk desen desen kendi istediğimiz şekilde kombinler yapmamız mümkündür.

abiye bluz modelleri 1 780x1024 - Abiye Bluz Modelleri Ve Trendleri

Abiye Bluz Modelleri

Abiye bluz modelleri genelde düğünlerde tercih edilmekte ya da organizasyonlarda. Gideceğimiz düğün mesela çok fazla yakınımız olan birinin düğünü olmayabilir. Bu durumda abiye bir elbise giymek bize çok abartılı gelebilir ve bu duruma düşmek istemeyebiliriz. İşte tam da böyle zamanlarda abiye bluzlar bizim kurtarıcımız olurlar. Bu sayede hem çok abartmış olmayız hem de düğününe gittiğimiz kişiyi önemsediğimizi belirtecek kadar şık giyinmiş olabiliriz. Bu bluzlar hem etek hem de pantolon ile kombinlenebildiği için bizlere fazlası ile kolaylık da sağlamış olurlar.

abiye bluz modelleri 5 - Abiye Bluz Modelleri Ve Trendleri

Abiye Bluz Modelleri Ve Fiyatları

Abiye bluz modelleri ve fiyatları hakkında konuşacak olursak her keseye uygun fiyatta ürünler bulabilirsiniz. Abiye bluz modelleri büyük beden de de sizlere avantaj sağlayabilir. Kilolu ve iri hanımlar belki elbise bulmakta zorlanabilirler. Ya da elbise ya da etek giymek istemeyebilirler. İşte tam da böyle anlar için de bu bluzlar yardımınıza koşacaktır. Etek giymek istemiyor iseniz altına bir pantolon giyerek istediğiniz kombini rahat bir şekilde oluşturabilirsiniz.

Abiye bluz modelleri 2019 yılında da oldukça revaçta. Özellikle yeni yılın geldiği şu son günlerde bayanlar tarafından oldukça ilgi çekiyor. Payetli modeller bu zamanlar için ya da organizasyonlar hatta yukarıda da dediğim gibi düğünlerde de oldukça fazla sık tercih ediliyor. Bunun yanı sıra abiye modellere örnek verecek olursam kadife modellerin de bu sene oldukça trend olduğunu vurgulamak isterim. Kadife modası pantolonlara, bluzlara, şapkalara hatta çantalara bile yansımış durumda.

abiye bluz modelleri 6 - Abiye Bluz Modelleri Ve Trendleri

Siyah abiye bluz modelleri zaten vazgeçilmez modeller dememe gerek yok sanırım. Siyahın verdiği zarif ve şık görüntü abiye şıklığı ile birleştiği zaman adeta kusursuz bir görünüm elde etmenizi sağlıyor. Yani sözün kısası çok fazla model ve renk sizleri bekliyor hanımlar. Bunun için internetten araştırmalar yapabilirsiniz. Ya da mağazaların vitrinlerinden fikirler alabilirsiniz. Karar sizin.

Herdem Rüzgar

Moda, tasarımcıların size yılda 4 defa önerdiğidir. Stil ise sizin hangisini seçtiğiniz…

    Yorum Bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir