Payetli Abiye Modelleri Ve Trendleri

0 Yorum

Payetli abiye modelleri konu başlıklı yazıma hoş geldiniz, safalar getirdiniz. Abiye hakkında bilgi edinmek istiyorsanız çok doğru yerde olduğunuzu söylemek isterim. Abiyeler organizasyon, düğün ve davetlerin vazgeçilmez parçalarıdır. Aslında abiye seçimi çok kolay gibi görünse de oldukça zordur. Çünkü doğru abiye seçemezseniz eğer şık ve modern bir görünüme sahip olmak isterken tam tersi olabilir ve aksine çok alaturka bir görüntüye maruz kalabilirsiniz. Bu konuda doğru tercih yapmanız bir hayli önemli diyebilirim açıkçası. Haydi gelin şimdi abiyeler hakkında daha detaylı konuşalım.

payetli abiye modelleri 1 - Payetli Abiye Modelleri Ve Trendleri

Payetli Abiye Modelleri

Payetli abiye modelleri hadi biraz daha yakından bakalım. Yukarıda abiye seçmenin aslında kolay olmadığını ve sizleri eğer doğru seçim yapmaz iseniz çok alaturka bir görüntüye sokabileceğinden söz etmiştim. Evet bu söylediğim durum genelde hemen hemen her abiye modelinde geçerli. Ama şunu özellikle ve vurgulayarak belirtmek isterim ki taşlı abiyeler söz konusu ise bu durum daha da riskli bir hal alıyor. Taş abiyelere daha alaturka bir görüntü katıyor. Bir de yanlış renk ve taşların kalitesi ve duruşu konusunda hata yapılır ve yanlış tercihlerde bulunulur ise durum daha da vahimleşmek zorunda kalıyor ne yazık ki.

payetli abiye modelleri 2 - Payetli Abiye Modelleri Ve Trendleri

Payetli Abiye Modelleri 2019

Payetli abiye modelleri 2019 sezonunda hemen hemen her renk gözümüze çarpmakta. Transparan üzerine işlenmiş taşlar da bu sene elbiselerde oldukça revaçta ve trend oldu diyebilirim. cesur ve kendine güvenen bir bayansanız bu elbiselere mutlaka bakmanızı öneririm. Çünkü gerçekten çok trend duruyorlar. Ve taşın alaturka görünümünü  şekilde en aza indirgemiş olursunuz. Taşlı bir abiye istiyorsanız eğer bence pembe, kırmızı, sarı gibi renklere bakmamalısınız. Daha çok nude renkler ya da siyah, belki güzel bir lacivert seçmenizi önerebilirim.

payetli abiye modelleri 3 - Payetli Abiye Modelleri Ve Trendleri

Bu sayede taşla beraber elbisenizde daha zarif ve saygın bir görünüm elde edebilirsiniz. Payetli abiye modelleri tesettür ve payetli abiye fiyatları konusunda konuşacaksak eğer her kese ve bütçeye uygun ürün ve abiye bulabilirsiniz. Araştırmalar yapabilirsiniz. Bu konuda intrenetten ya da moda dergilerinden faydalanabilirsiniz. Ya da abiye satan toptancılara bakmanızı öneririm. Mağazalarda satılan ürünler ile aynı kalitede hatta belki aynı modelde fakat çok daha uygun fiyata alışverişinizi yapabilirsiniz.

Herdem Rüzgar

Moda, tasarımcıların size yılda 4 defa önerdiğidir. Stil ise sizin hangisini seçtiğiniz…

    Yorum Bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir