Gri Saç Modelleri – Saç Modelleri

0 Yorum

Gri saç modelleri hakkında konuşacağımız yazıma hoş geldiniz, sefalar getirdiniz. Yine ilginizi çekecek bir konu ve başlık bulmak istedim ve bence gri saç modellerinden daha iyisi olamazdı sanırım. Günümüzde artık klişe ve klasikleşmiş renklerin yanı sıra farklı, tabiri caiz ise uçuk kaçık renkler daha çok tercih edilmekte. İsterseniz bu renklere ve günden güne değişen her seferinde daha da çılgın olan saç renklerine biraz daha yakından bakalım ne dersiniz?

gri saç modelleri 1 - Gri Saç Modelleri - Saç Modelleri

Gri Saç Modelleri

Gri saç modelleri bundan belki bir beş sene öncesinde bize söylenseydi o ne öyle gri saç mı olur derdik kuşkusuz ki öyle değil mi bayanlar? Ama şu anda bu renk oldukça revaçta. Ve bence çok farklı ve stil sahibi bir görünüm elde etmek istiyorsanız bu rengi tercih etmenizi ısrarla öneririm.

Gri Saç Modelleri Bayan

Gri saç modelleri kadın da işte tam da bu şekilde tam da dediğim gibi görünmek isteyen bayanların öncelikli tercihi diyebilirim. Hatta bir kez bu rengi kullananlar ve kendine yakıştıranlar bir daha vaz geçemiyorlar desem yeri. Ancak tam da kendine yakıştıranlar demişken, her zaman diyorum ya bir renk, bir kıyafet ya da her hangi bir aksesuar moda olabilir. Fakat bunun size yakışması da çok önemli. Size yakışmayan şeyleri sadece moda diye takmayın, giymeyin ya da boyamayın derim. Kısacası ve açıkçası moda kurbanı olmayın.

gri saç modelleri 2 - Gri Saç Modelleri - Saç Modelleri

Siyah gri saç modelleri ve gri saç modelleri kadın da yine çok tercih edilenler arasında. Siyah gri modeller kendine tamamen gri saçı yakıştıramayan bayanlar için ideal olabilir bence. Ya da bir anda tüm saçını gri boyatmaya cesaret edemeyen bayanlar için bir deneme olabilir. Saç rengi değiştirmek kolay değildir. Çünkü hepimizin aynaya baktığında sürekli kendini o şekilde görmeye alışkın olduğu bir renk ve model vardır. Gri de baya radikal bir değişim olacağı için uçları gri saç modelleri de yapabilirsiniz.

gri saç modelleri 16 1024x1024 - Gri Saç Modelleri - Saç Modelleri

Bu sayede bir anda gri saçın değişimini yapmış olmazsınız. Hem de yavaş yavaş bu renge alışabilirsiniz. Ya da belki bu şekilde sevip bu şekilde devam da edebilirsiniz. Bu tamamen size kalmış bir seçim. Önemli olan size yakışanı ve kendinizi en iyi hissettiğiniz renk ve modeli uygulamak. Eğer size yakışıyorsa ve seçtiğiniz renk de oldukça revaçta ve moda bir renk ise ne mutlu size diyor ve yazımı şimdilik burada noktalıyorum. Kendinize iyi bakın, moda ile kalın, hoşça kalın.

Herdem Rüzgar

Moda, tasarımcıların size yılda 4 defa önerdiğidir. Stil ise sizin hangisini seçtiğiniz…

    Yorum Bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir