At Kuyruğu Saç Modelleri Ve Trend Modeller

0 Yorum

At kuyruğu saç modelleri konulu yazıma hoş geldiniz, sefalar getirdiniz. Bugün sizlerle saç modelleri hakkında konuşalım istedim. Çok farklı saç modelleri mevcut. Aslında hepsine teker teker değinip sizlerle konuşmak istiyorum. Bunları zamanla farklı konu başlıkları ile sizlerle paylaşacağım. Ama bugün konu başlığımız olan at kuyruğu modeline bir göz atalım beraber ve hakkında biraz konuşalım. Ne dersiniz?

at kuyruğu saç modelleri 1 683x1024 - At Kuyruğu Saç Modelleri Ve Trend Modeller

At Kuyruğu Saç Modelleri

At kuyruğu saç modelleri aslında hepimizin günlük hayatında çok tercih ettiği ve çok sık kullandığı bir model. Rahat etmek için hemen saçlarımızı toplayıveririz. Özellikle yaz aylarında sıcak ile beraber salık saç tahammül edilmez olur. Ben kendi adıma kışın bile rahat edemiyorum saçlarım salık olduğunda. Ki yazın hemen hemen her zaman saçlarımı topluyorum. Ensem ferahladığı için zaten sıcak olan hava ile beraber bir de saçlarımın verdiği sıcaklıktan kurtulmuş oluyorum.

At Kuyruğu Saç Modelleri 2018

At kuyruğu saç modelleri 2018 sezonunda da en trend, en vazgeçilmez modeller arasında yer aldı. Yukarıda da belirttiğim gibi çok pratik bir model olması ve rahat kullanımı ile en çok yapılan saç modeli. Siz de at kuyruğu modeli seviyor ve kendinize, yüzünüze yakıştırıyorsanız farklı toplama şekilleri ile saçlarınıza uygulayabilirsiniz.

at kuyruğu saç modelleri 5 - At Kuyruğu Saç Modelleri Ve Trend Modeller

Dağınık at kuyruğu saç modelleri ya da takma at kuyruğu saç modelleri örnek olarak gösterebileceğim modeller. Çok sıkı ve çok derli toplu bir at kuyruğu istemiyorsanız biraz daha dağınık ve doğal dursun diyorsanız ilk söylediğim modele bakabilirsiniz. İnternetten videolar izleyip nasıl uygulayacağınız hakkında bilgi edinebilirsiniz. Ya da saçlarınız kısa ise takma saç kullanıp saçlarınız uzunmuş gibi kullanabilirsiniz.

Daha başka modeller sunacak olursam sizlere dalgalı at kuyruğu saç modelleri ve düğünlük at kuyruğu saç modelleri hakkında bahsetmek isterim. Dalgalı olan model hem rahat hem de şık duran bir model oluyor. Bu modeli örgüler ile beraber de kullanabilirsiniz. Düz şekilde toplamayı sevenler de var. Fakat dalgalı tercih ederseniz daha gösterişli ve dolgun bir görünüm elde etmiş olabilirsiniz. Düğünlük at kuyruğu saç modelleri ise artık doğal görünüm revaçta olduğu için düğünlerde de çok yapılı duran saçlar yerine bu modeller, daha doğal yapılmamış gibi olan modeller daha çok tercih ediliyor.

at kuyruğu saç modelleri 10 - At Kuyruğu Saç Modelleri Ve Trend Modeller

Seçim her zaman sizin. Siz en çok hangi model ile rahat ediyorsanız, ya da hangi modeli kendinize daha çok yakıştırıyorsanız onu seçmeniz her zaman önemli tabi. Moda olduğu için her modeli uygulamak bence doğru değil, sonuçta her model herkese yakışmaz. Herkesin yüz şekli ve saç tipi farklı. Bunu özellikle unutmamanızı ve özen göstermenizi öneririm sizlere. Ben elimden geldiğince sizlere fikirler vermeye farklı modeller sunmaya çalıştım. Umarım sizler için seçtiğim model ve görselleri beğenmişsinizdir. Bugünlük de yazımın sonuna gelmiş bulunmaktayım. Kendinize iyi bakın, moda ile kalın, hoşça kalın.

 

Herdem Rüzgar

Moda, tasarımcıların size yılda 4 defa önerdiğidir. Stil ise sizin hangisini seçtiğiniz…

    Yorum Bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir