Kot Ceket Modelleri Ve Trendleri

0 Yorum

Kot ceket modelleri bahar aylarının vaz geçilmez parçalarıdır. Birbirinden farklı renk ve modellerde kot ceketler bulabilirsiniz. Kot ceket deyince akla sadece mavi yani kot rengi olan ceketler gelebilir. Ancak çok farklı renklerde beyaz, pembe, siyah hatta sarı renkte bile kot ceket modelleri bulabilirsiniz. Ama bu aralar beyaz rengin çok moda olduğunu söyleyebilirim. Hatta son zamanların trendi olan leopar deseni ve yılan derisi görünümlü desen de oldukça moda. Bu desenlerde, ve bu tarz modeller de oldukça popüler.

kot ceket modelleri 4 - Kot Ceket Modelleri Ve Trendleri

Kot Ceket Modelleri

Kot ceket modelleri hakkında daha detaylı konuşalım, daha detaylı inceleyelim isterseniz. Uzun ya da kısa kot ceket modelleri bulmak da mümkün. Ayrıca ince ya da kalın ceket modelleri de mevcut. İsterseniz gömlek gibi modellere de bakabilirsiniz. Bu şekilde hem gömlek gibi hem ceket gibi kullanabilirsiniz. Seçim ve karar her zaman ki gibi sizlere ait.

kot ceket modelleri 9 - Kot Ceket Modelleri Ve Trendleri

Kot Ceket Modelleri Bayan

Kot ceket modelleri bayan hakkında konuşurken ilk önce sizlerle taşlı kot ceket modelleri hakkında konuşmak istedim. Bu modeller hem spor hem klasik olarak tercih edilebiliyor. Şöyle anlatmak gerekir ise kot ceket aslında spor bir parçadır. Ve genellikle spor parçalar ile beraber kullanılır. Fakat taşlarla işlenmiş bir parça bambaşka bir görünüm sağlayabilir. Özellikle siyah ya da beyaz kot ceket üzerine işlenmiş taşlar klasik ve şık bir görüntü elde etmemizi sağlayacaktır. Kot ceketleri kot pantolonlar, klasik pantolonlar hatta etekler ile de kombinleyebilirsiniz. Önemli olan nasıl bir bütünlük istediğiniz ve seçtiğiniz parçaların birbiri ile uyumu. Ve tabi her zaman söylediğim gibi size en yakışan parçaları seçmeniz ve onları doğru bir şekilde bir araya getirebilmeniz.

kot ceket modelleri 14 747x1024 - Kot Ceket Modelleri Ve Trendleri

Kot ceket modelleri kadın ve bayan kot ceket modelleri ve fiyatları hakkında konuşalım biraz da. Kot ceket artık kış ve baharda da hepimizin oldukça sık tercih ettiği bir parça. Hem rahat olması hem de şık ve güzel durması hem de her şey ile kolay kombinlenebilmesi sebebi ile biz bayanların ilk tercihleri arasında yer alıyor. Ayrıca artık sadece kot markaları tarafından üretilmiyor. Her marka ve her mağazada kot ceket modeli bulabilirsiniz. İster kısa, ister uzun, ister kalın isterseniz de ince yani aradığınız her tarz modeli çok rahat bir şekilde bulabilirsiniz. Renk olarak da artık çok fazla çeşit bulunmakta. Yırtık kot ceket modelleri de son zamanların en trend ve modası geçmeyecek gibi görünen parçalarından desem gayet doğru olur diyebilirim.

Fiyatlara gelecek olursak da uygun fiyatlı ve yüksek fiyatlı ürünler bulabilmeniz mümkün. Bunun için internet ya da mağazalardan fiyat bilgilerine rahatça ulaşabilirsiniz. Ama her keseye ve zevke uygun ürünler olduğunu söyleyebilirim. Her renk ve her modelde de ürünü rahat bir şekilde bulabilirsiniz. Yeni yazılar ve yine yeni konularda görüşmeyi umut ediyorum. Şimdilik yazımı burada noktalıyorum. Umarım sizler için yazdıklarımı yararlı bulmuşsunuzdur. Ve yine sizler için tek tek, özenle seçtiğim görseller hoşunuza gitmiştir. Kendinize iyi bakın, hoşça kalın ve tabi ki moda ile kalın.

 

 

 

Herdem Rüzgar

Moda, tasarımcıların size yılda 4 defa önerdiğidir. Stil ise sizin hangisini seçtiğiniz…

    Yorum Bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir