Mont Modelleri – Bayan Mont Modelleri

0 Yorum

Mont modelleri konu başlıklı yazıma hoş geldiniz. Sizler için yazdığım bu yazı ve seçtiğim görseller ve verdiğim fikirler umarım sizlere faydalı olur. Bence tüm bu soruların yanıtını bulmak için yazıma göz atmanızı öneririm. Ben de bir yandan yazımda ilerleyeyim de hep beraber daha detaylı şekilde montları ve trendleri inceleyip fikir sahibi olalım. Haydi o zaman başlayalım mı?

mont modelleri 2 779x1024 - Mont Modelleri - Bayan Mont Modelleri

 

Mont Modelleri

Mont modelleri daha detaylı incelerken bu sene yine şişme montların çok trend olduğunu söylemek isterim. Birbirinden farklı renk ve desende mont modeli bulabilmeniz mümkün. Hemen hemen her yazımda söylüyorum ama artık tüm parçalarda bu trend oldukça görülmekte. Leopar deseni ve yılan deseni montlara da yansıdı. Üstelik bence çok yakıştı da. Sizler de bu desenleri beğeniyor iseniz bu desende montlara bakabilirsiniz. İnanın birbirinden güzel modeller ile karşılaşacaksınız. Ve üstelik her şeyle de uyduklarını söyleyebilirim. Eskiden burun kıvırdığımız beğenmediğimiz bir çok şey aslında şu an trend ve bizlerin çok hoşuna gidiyor. Gerçi bu bence bir algı yönetimi. Çünkü her yer ve her şey bu modellerde üretiliyor nedense.

mont modelleri 3 1 654x1024 - Mont Modelleri - Bayan Mont Modelleri

Mont Modelleri Bayan

Mont modelleri bayan hakkında daha fazla konuşmak ve örnek vermek gerekir ise haki, askeri renkte mont modelleri diyebilirim. Bu modeller özellikle kapişonu tüylü olarak üretiliyor. Ve hakinin maskulen havasına bu tüyler feminenlik katıyor. Mont modelleri kadın da aynı. Ayrıca pilot mont modelleri de oldukça revaçta olan modelleri olduğunu söyleyebilirim. Erkeksi bir model olduğunu söylemem gerek sanırım.

mont modelleri 6 - Mont Modelleri - Bayan Mont Modelleri

Hatta erkekler tarafından da oldukça tercih edilen modeller olduğunu da söylemem gerek. Ama bayanlar da oldukça sık tercih ediyor. Artık kıyafetlerin de bayanı erkeği olmadığı için trendler de hem bayanlara hem de erkeklere uyarlanabiliyor. Tıpkı ekos e kumaşın erkek modasından bu sezon ödünç alındığı gibi.

Mont modelleri 2019 trendlerini internetten ya da moda dergilerinden öğrenebilirsiniz. Aslında bir çok markadan da bu konuda yardım alabilirsiniz. Aslında çok araştırma yapmaya gerek yok. Farklı markaların mağazalarına girdiğinizde moda olan parçaları, renk ve desenleri bir çok üründe görebilirsiniz. Fiyatlara gelince doların artması ile beraber bir çok ürün hatta hemen hemen hepsi fiyatının iki katına çıkmış durumda. Artık önceden çok rahatlıkla aldığımız parçaları ve ürünleri artık alamayabiliyoruz. Fakat uygun fiyatlı ve kaliteli bir çok ürün olduğunu da unutmamalıyız. Her fiyatı yüksek olan ürün kaliteli ve güzeldir diye bir şey yok. Uygun fiyatlı ve çok kaliteli ürünler de bulabilirsiniz. Şimdilik yazıma burada bir nokta koyuyorum. Ve sizlere moda ile kalın, hoşça kalın diyorum.

 

Herdem Rüzgar

Moda, tasarımcıların size yılda 4 defa önerdiğidir. Stil ise sizin hangisini seçtiğiniz…

    Yorum Bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir