Kot Etek Modelleri – Trend Modeller

0 Yorum

Kot etek modelleri hakkında konuşacağız bugün sizler ile. Son zamanlarda oldukça trend olması sebebi ile ben de kaleme almak istedim. Kot etek yaz kış ayırt etmeksizin her mevsimde kullanılabilen bir kıyafet modeli. Kot kumaşı yazlık ve kışlık yapılabilmekte. Artık isterseniz çok uzatmadan yazımıza başlayalım ve sizler ile gözlemlerimi ve görseller ile kot etekleri paylaşayım. Umarım işinize yarar bilgiler bulabilirsiniz.

kot etek modelleri 4 - Kot Etek Modelleri - Trend Modeller

Kot Etek Modelleri

Kot etek modelleri üzerine haydi daha detaylı konuşalım. Her renk ve modelde etek bulabilmeniz mümkün. İster uzun ister kısa, ister yazlık ister kışlık. Hatta kot diye illa ki mavi olmak zorunda da değil. Artık siyah, beyaz, sarı. mavi, pembe hatta kırmızı renkte bile kot modelleri bulabilmeniz mümkün. Bu konuda internetten ya da son trendlerden yararlanabilirsiniz. Dilerseniz de mağazalara bakabilirsiniz.

kot etek modelleri 5 - Kot Etek Modelleri - Trend Modeller

Kot Etek Modelleri Ve Fiyatları

Her model ve fiyatta etek bulabilmeniz mümkün. Çok iyi markalarda pahalı ürünler bulabilirsiniz. Ya da uygun fiyatlı ve kaliteli ürünler de bulabilirsiniz. Biraz araştırmalar yaparsanız kendinize en uygun ve kesenize de uyan bir etek satın alabilirsiniz. Kot etek modelleri kısa mesela kısa etek giymeyi seven bayanlar tarafından tercih ediliyor. Üzerine uzun ve salaş bir kazak ile çok güzel bir kombin yapabilirsiniz. Bunun için internetten farklı kombinlere de bakabilirsiniz. Oradan da yardım alabilirsiniz.

kot etek modelleri 6 - Kot Etek Modelleri - Trend Modeller

Kot etek uzun modeller de son zamanlarda oldukça trend. Yalnız bu modellere bakarken bence düğmeli olanlara öncelik vermelisiniz. Düğmelerini açarak istediğiniz kadar kısaltabilir ya da farklı bir görünüm elde edebilirsiniz. Hem de düm düz uzun bir eteğe göre daha şık bir görüntü elde edeceksiniz.

Beyaz kot etek modelleri kışın bile artık beyaz tercih edildiği için kot etekte de beyaz renk oldukça tercih edilmekte. Uzun ya da kısa siyah, beyaz ya da mavi dilediğiniz renkte ürün ve model bulabilirsiniz. Bunun için internete ya da mağazalara bakabilirsiniz. Her keseye, bütçeye ve hatta zevke göre modeller ve ürünler bulabilmeniz mümkün. Unutmayın tercih her zaman sizin ama şunu da unutmayın ki vücut tipinize uygun tercihler yapmak da bir o kadar önemli. Şimdilik hoşça kalın, moda ile kalın diyor ve yazımı burada noktalıyorum.

Herdem Rüzgar

Moda, tasarımcıların size yılda 4 defa önerdiğidir. Stil ise sizin hangisini seçtiğiniz…

    Yorum Bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir