Makyaj Modelleri – Makyaj Modelleri 2018

0 Yorum

Yeni trendlerle birlikte hayatımıza bir çok makyaj modelleri girmiş durumda. Makyaj biz kadınlar için olmazsa olmazlar arasında olmuştur her zaman. Ama kimilerimiz de doğal görünümden vazgeçemez. Hiç makyaj yapmayan bir krem ve lip balm ile sokağa çıkanlarımız da var elbet. Bunun yanında doğal makyaj da yani make up no make up da artık son derece tercih ediliyor. Yüzünüzde makyaj oluyor fakat yokmuş kadar doğal bir görünüm sağlıyor. Tabi ki çok gösterişli olmayı tercih eden bayanlarımız da var. Seçim her zaman sizin. Her zaman nasıl güzel ve rahat hissettiğiniz, kendinize en çok neyi yakıştırdığınızın da önemi tabi ki çok büyük. Unutmayın her makyaj modelleri bir yakışanı mutlaka vardır.

makyaj modelleri 3 - Makyaj Modelleri - Makyaj Modelleri 2018

Makyaj Modelleri

Artık tek düze makyajların yerini son derece değişik makyaj trendi almış durumda. Birbirinden farklı ve güzel makyaj modelleri arasından size en uygun olanı seçmek önemli olan.  Her zaman moda olan değil size yakışan ürünler seçmek kendinize güveninizi artıracaktır. Ve daha iyi hissetmenizi sağlayacaktır. Bunun için her tarza ve bütçeye uygun makyaj malzemesi bulmak mümkün. Uygun fiyatlı ve performans olarak ünlü markalar ile yarışan ürünlere artık ulaşmak çok daha mümkün. Hemen hemen her markanın muadilini bulmak günümüzde artık çok daha kolay. Farklı makyaj markaları farklı ürünler deneyerek en favori ürününüzü bulabilirsiniz. Ve bu ürünlerle çok iyi makyaj modelleri çıkartabilirsiniz.

makyaj modelleri 11 - Makyaj Modelleri - Makyaj Modelleri 2018

Artık biz bayanlar bu işe çok daha fazla önem gösteriyoruz. Her ürün için ayrı fırçalar kullanıyoruz. Eskiden sadece elle sürmekle yetiniyorduk. Farların içinden çıkan o küçücük aplikatörler fazlası ile bize yetiyordu. Fakat artık yüzümüzün her bölümü için farklı fırçalar var. Ve dediğim gibi bunların da fiyat performans olarak en iyilerini bulmak mümkün. Ve yine muadillerini de artık rahatlıkla bulabiliyorsunuz. Yüzün her bölgesi için makyaj malzemeleri bulunmakta. Ve bunlarla farklı makyaj modelleri yapabilirsiniz. Seçim tamamen size kalmış. Dilerseniz hala eski tarz olan elle uygulamayı da tercih edebilirsiniz. Ki bazı ürünlerin bu kadar fırça olmasına rağmen elle daha iyi uygulandığını da itiraf etmem gerekiyor sanırım. En azından kendi adıma.

makyaj modelleri 29 - Makyaj Modelleri - Makyaj Modelleri 2018

Makyaj Yapımı

Makyaj yapımı için bir çok farklı model deneyebilirsiniz. Bunun için yüz şekliniz, göz şekliniz de önemli. Bu önemli detayı atlamazsanız ve buna göre uygun bir makyaj modelleri seçerseniz her şey daha iyi olacaktır. Turuncu göz makyaj modelleri günümüzde bayanlar tarafından çok tercih edilmekte. Ayrıca büyük ve gösterişli gözlere sahip olmak isteyen kadınlar tarafından da buğulu göz makyaj modelleri de çok tercih edilenler arasında yer almakta.

Herdem Rüzgar

Moda, tasarımcıların size yılda 4 defa önerdiğidir. Stil ise sizin hangisini seçtiğiniz…

    Yorum Bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir