Gelin Makyajı- Gelin Makyajı Modelleri

0 Yorum

Gelin makyajı gelin adaylarının hayat arkadaşları ile hayatlarını birleştirecekleri günde en az gelinlikleri kadar önemlidir. Her gelin adayı o gece güzel, etkileyici, pürüzsüz bir makyaj ister. Bunun için makyaj artistlerinden yardım alabilirsiniz. Kendi makyajını kendisi yapmayı tercih eden gelin adayları da yok değil tabi. Son zamanlarda makyaj malzemeleri türleri bir hayli geliştirildi. Artık bir çoğumuzun evinde her türden fırça mevcut. Ve neredeyse makyaj artistleri kadar bilgili konuma geldik diye düşünüyorum.

kısa saç modelleri 1 1 - Gelin Makyajı- Gelin Makyajı Modelleri

Gelin Makyajı Modelleri

Gelin makyajı en az gelinlik kadar önemlidir biz kadınlar için. Gelin şimdi sizinle gelin makyajı modelleri hakkında konuşalım. Aslında benim gönlüm her zaman sadelikten yana. Gelinliğin o saflığı, sadeliği ve beyazlığına bence sade bir makyaj tamamlayıcı olur. Gelin makyajı sade bir çok gelin tarafından çokça tercih ediliyor. Bir çok gelin sanırım benimle aynı fikirde.

8 alluring makeup looks for different occasions crazyforus - Gelin Makyajı- Gelin Makyajı Modelleri

Ama buğulu makyaj tercih eden gelin adayları da var. Ya da son zamanların trendi olan turuncu gelin makyajını da tercih edenler oluyor.  Gelin makyajı porselen geleneksel vazgeçilmezler arasında. O özel gecede kim yüzünün porselen gibi görünmesini, adeta bir taş bebek gibi görünmek istemez ki. Yanlış makyaj tercihi o günü hep kötü hatırlamanıza sebep olabilir. Sonuçta çekilen videolar var. Ve bunlar arada sırada da olsa elimize gelip izleniyorlar. Nitekim moda dediğimiz şey adeta bir kısır döngü. Bir dönem çok trend olan şeyler bir dönem rüküşleşiyor. Fakat aradan yıllar geçince tekrar trend olarak karşımıza çıkıyor. Kim bilebilir.

82cfb8cd9bdca776591ceffb9f110e97 - Gelin Makyajı- Gelin Makyajı Modelleri

Gelin Makyajı 2018

Gelin makyajı 2018 trendlerine bakacak olursak genellikle sade makyajlar, hafif makyajlar tercih ediliyor. Fakat buğulu göz makyajları da yazımın başlarında söylediğim gibi son derece trend. Gözleri koyu yapıp dudaklarda hafif bir ruj kullanımı oldukça tercih edilenler arasında yer alıyor. Yok gibi makyaj da gelin adayları tarafından çokça tercih ediliyor. Gelinliğin sadeliği ile makyajın sadeliği tam bir bütün oluşturuyor. Yine yazımda daha önce bahsettiğim gibi turuncu makyaj da çokça rağbet görüyor. Turuncu ve beyazın uyumu gelin adayları tarafından çok beğeniliyor. Her gelinin tercihi ve seçimi farklıdır tabi ki. Yine de özellikle ben gelinlik ile çok abartılı makyajlar tercih etmeyenlerdenim. Sadeliğin şıklığı başkadır. Siz ne düşünüyorsunuz?

 

Herdem Rüzgar

Moda, tasarımcıların size yılda 4 defa önerdiğidir. Stil ise sizin hangisini seçtiğiniz…

    Yorum Bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir