Makyaj Bazı Ne İşe Yarar – Nedir ?

0 Yorum

Bugün son zamanlarda biz kadınlar tarafından çokça satın alınan makyaj bazı ne işe yarar hakkında bilgiler verelim. Aslında makyajın hayatımıza daha profesyonel olarak girdiği bugünlerde makyajla ilgili daha fazla ve çeşit ürün kullanımı da arttı. Bu ürünü almak isteyen fakat tam olarak neye yaradığını bilmeyenler de var tabi. Siz de onlardansanız doğru yerdesiniz diyebilirim. Umarım bu konuda sizlere yeterli ve aydınlatıcı bilgiler verebilirim. O zaman başlayalım.

makyaj bazı 4 - Makyaj Bazı Ne İşe Yarar - Nedir ?

Makyaj Bazı Ne İşe Yarar ?

Haydi bakalım makyaj bazı ne işe yarar. Makyaj bazı yüze makyaj öncesi sürülür. Bu makyajın görüntüsünü pürüzsüz olmasını sağlamak ve cildi nemlendirmek için uygulanan bir üründür. Fakat uzmanlar tarafından ince bir tabaka haline sürülmesi gerekiyor. Aksi halde cildiniz tarafından emilmesi zor olabiliyor. Bir de bu bazı sürdükten sonra iki üç dakika beklenilmesi gerekiyor.

makyaj bazı 6 - Makyaj Bazı Ne İşe Yarar - Nedir ?

Makyaj bazı nedir sorunuza umarım yeterli bir yanıt vermişimdir. Makyaj bazını cildinizin temiz olduğundan emin olduğunuz zaman uygulamanızı öneririm. İster parmaklarınızla isterseniz fırça yardımı ile uygulayabilirsiniz. Bir çok marka bu konuda ürün çıkartmış durumda. Fakat fiyat olarak oldukça pahalı ürünler bulunmakta. Yurt dışından gelen ürünlerin fiyatları ise oldukça el yakıcı. Çok kaliteli ürünler ve çok güzel markalar da bulunmakta. Fakat hem uygun fiyatlı hem de işe yarayan güzel bir baz istiyorsanız flormar makyaj bazı size rahatlıkla önerebilirim. Fiyat performans olarak oldukça memnun kalabileceğiniz bir ürün olduğunu söyleyebilirim.

makyaj bazı 27 - Makyaj Bazı Ne İşe Yarar - Nedir ?

Makyaj Altı Bazı Ne İşe Yarar ?

Makyaj altı bazı ve makyaj bazı aynı ürünlerdir. Bu ürünler makyajın daha kalıcı olmasını sağlar. Makyaj altına süreceğiniz bu ürünler cildinizdeki gözenekleri küçültür, cildinize daha parlak bir görünüm sağlar. Bunu seçmek sizin elinizde. Gözenek probleminiz varsa gözenek küçültücü bazları seçebilirsiniz. Makyajım parlak ve canlı görünsün diyorsanız aydınlatıcı etkili bazları tercih edebilirsiniz. Ton farklılıklarını kapatmak, gizlemek için kullanabilirsiniz. Cildinizde kızarık bölgeler varsa cilt tonunu eşitlemek için harika ürünler olduklarını söylemeden geçemeyeceğim.  Cildinizin kadife gibi pürüzsüz ve taze, canlı bir görünüme sahip olmasını istiyorsanız siz de bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Her bütçeye uygun ürün bulmanız da mümkün.

 

Herdem Rüzgar

Moda, tasarımcıların size yılda 4 defa önerdiğidir. Stil ise sizin hangisini seçtiğiniz…

    Yorum Bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir