Balık Gelinlik Modelleri – Balık Gelinlik

0 Yorum

Balık gelinlik modelleri son zamanlarda gelin adayları tarafından oldukça tercih edilmekte. İster yaz düğünü, ister kış düğünü olsun fark etmeksizin düğün konseptleri için ilk sıralarda yer alıyor. Bu modeller fiziği düzgün gelin adayları tarafından tercihlerde ilk sıralarda yer alıyor. İster balık ister farklı bir model olsun bu özel günde her gelin adayı şık ve gösterişli olmak ister bunun için de vücudumuzu tanımak ve uygun olan modeli seçmek gerçekten önemli bir nokta.

balık gelinlik modelleri 16 - Balık Gelinlik Modelleri - Balık Gelinlik

Balık Gelinlik modelleri

Balık gelinlik modelleri vücudu saran bir forma ve kumaşa sahip yapısı ile gelin adaylarının dikkatini çekmeye devam ediyor. Sadelikten yana iseniz hem şık hem sade bir görünüme sahip olmak istiyorsanız tercihinizi bu gelinliklerden yana kullanabilirsiniz. Genelde bu modellerde düz kumaşlar kullanılıyor.

Balık gelinlik modelleri dantelli de çok tercih edilmekte. Bu modelin sadeliğine ve sofistike görüntüsüne dantelin gelenekselliği ile çok farklı bir görüntü verebilirsiniz. İster kendi istediğiniz gibi diktirin ister hazır alın fark etmez önemli olan içinize sinen size en çok yakışan modeli seçebilmek.

balık gelinlik modelleri 10 - Balık Gelinlik Modelleri - Balık Gelinlik

Gelinlik Modelleri 2018

Gelinlik modelleri 2018 merak ediyorsanız tam da olmak istediğiniz yerdesiniz diyebilirim. Bu yıl trendleri arasında sırt dekolteli balık gelinlik modelleri  tam olarak her şekilde cesur olan gelin adayları için adeta biçilmiş kaftan. Vücudunuzu saran ve cesur dekoltesi olan modeller sizin gününüzde fazla iddialı olmanızı sağlayacaktır. Balık gelinlikler model olarak bacak kısmından açılmaktadır. Bu modelin en dikkat çeken yönü de budur. Fakat sırt dekoltesi ile beraber o gece, sizin gecenizde gecenin yıldızı olabilirsiniz. Tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

balık gelinlik modelleri 22 - Balık Gelinlik Modelleri - Balık Gelinlik

Yarı balık gelinlik modelleri de gelin adayları tarafından sıkça  tercih ediliyor. Bu modelde biraz önce anlattığımızın aksine balık kısmı yani açılan kısım daha aşağıdan başlıyor. Yani ayaklarınıza daha yakın olan kısımdan aşağı doğru gelinlik açılıp genişliyor. Yarım balık gelinlik modelleri de yine aynı şekilde. Öyle ya da böyle her gelin adayının gönlünde yatan,kendini daha yakın hissettiği bir model mutlaka vardır.Tabi görüntünün yanında rahatlık da önemli. Çünkü o gün yerinizde durmak istemeyeceksiniz. Misafirlerinizle ilgileneceksiniz ve doğal olarak bol bol dans edeceksinizdir. Bu detayların tümünü düşünüp tercihinizi iyi yapmanızın önemli bir detay olduğunu unutmayın. Moda ile kalın, hoşça kalın.

Herdem Rüzgar

Moda, tasarımcıların size yılda 4 defa önerdiğidir. Stil ise sizin hangisini seçtiğiniz…

    Yorum Bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir