Uzun Kollu Gelinlik Modelleri Ve Modası

0 Yorum

Bugün sizlerle uzun kollu gelinlik modelleri hakkında konuşalım istedim. Gelin olmak her kadının hayalidir. Kendi gününde her kadın kendisini en güzel şekilde hayal eder. Bu yüzden evlilik tarihi alındığında hemen model araştırmalarına başlar. Aslında tarih belli olmadan önce de hepimizin hayalinde bir model vardır. Kimimiz uzun kollu dantel gelinlik hayal etmişizdir. Kimimiz farklı modellerin hayalini kurmuşuzdur. Kısacası hepimizin hayallerini süsleyen bir model vardır. Ve umarım her gelin adayı gönlüne göre içine sinen modeli bulabilir.

uzun kollu gelinlik modelleri 1 - Uzun Kollu Gelinlik Modelleri Ve Modası

 

Uzun Kollu Gelinlik Modelleri

Uzun kollu gelinlik modelleri hakkında konuşalım daha detaylı bir şekilde isterseniz. Zevkiniz ve tercihiniz ne olursa olsun renk hep aynıdır gelinlikte. Gelinlik demek beyaz demektir. Her gelin beyaz renk kadar masum, saf ve temiz olmak ister. Uzun kol dantelli gelinlik modelleri asil ve şık olmak isteyen gelin adayları tarafından çokça tercih edilenle arasında olduğunu söyleyebilirim.

Fransız dantelli uzun kollu gelinlik modelleri fransız dantelinin asilliğini gelinliğine de yansıtmak isteyen adaylar tarafından özellikle beğenilmekte. Düğününüzü de klas ve lüks bir yerde yapacaksanız eğer tam size göre bir model olduğunu söyleyebilirim. O gün şık ve zarif olmayı kim istemez ki? Dantel detayı da şıklığınıza şıklık katacak bir detaydır. Düğününüzde nasıl bir gelinlik hayali kurduğunuz kafanızda mutlaka belirmiştir ancak yine de internetten ya da moda dergilerinden yararlanabilir. Araştırmalar yapabilirsiniz.

uzun kollu gelinlik modelleri 2 - Uzun Kollu Gelinlik Modelleri Ve Modası

Uzun Kollu Gelinlik Modelleri 2018

Uzun kollu dantelli gelinlik modelleri bu sezon oldukça revaçta.  Zaten fark ettim ki tüm yazı boyunca bu modeller hakkında konuşmuşum. Sezona öyle bir giriş yaptılar ki. Özellikle retro son zamanlarda her şeyde bomba gibi geri dönmüşken. Gelinliğinizde de retro hava olsun isterseniz bu modellere ayrıca bakabilirsiniz. Bu konuda üstte de söylediğim gibi internetten, ya da moda dergilerinden ilham alabilirsiniz.

uzun kollu gelinlik modelleri 3 - Uzun Kollu Gelinlik Modelleri Ve Modası

Fiyat konusuna gelecek olursak uygun fiyatlı gelinlikler de bulabilmeniz mümkün ama eğer tasarım ve özel bir parça istiyorsanız paraya kıymanız gerekecektir. Fiyat açısından uygun olup çok kaliteli ve şık gelinlikler de bulabilirsiniz. Bunun için iyi araştırmanız, iyi gezmeniz gerekmektedir. Şimdilik hoşça kalın, moda ile kalın.

Herdem Rüzgar

Moda, tasarımcıların size yılda 4 defa önerdiğidir. Stil ise sizin hangisini seçtiğiniz…

    Yorum Bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir