Dantelli Gelinlik Modelleri Ve Modası

0 Yorum

Dantelli gelinlik modelleri gelinlik markalarının vitrinlerinde gözde modeller arasında yer alıyor. Her çeşit model bulabilirsiniz aslında. Dantelin şıklığını gelinliğinize de yansıtmak istiyorsanız ve asil, ağır bir görünüme sahip olmak istiyorsanız mutlaka incelemenizi tavsiye ederim. Bu sitede de sizler için bir çok model paylaştım. En trend modeller hakkında bilgiler paylaştım. Ve sizler için görseller seçtim. Bir göz atmanızı öneririm. Umarım kendi zevkinize uyan, beğendiğiniz bir model bulabilirsiniz.

dantelli gelinlik modelleri 1 - Dantelli Gelinlik Modelleri Ve Modası

Dantelli Gelinlik Modelleri

Dantelli gelinlik modelleri kataloglarda da gözümüze çarpmakta. Aslında her gelinlikte bir parça dantel genelde kullanılmakta. Fazla ya da az kullanılmış olması sizin tercihinize kalmış. Ama ne kadar fazla olursa o kadar asil, şık ve klas bir görünüm elde edebilirsiniz. Bu anlamlı günde tüm gözlerin odağı olabilirsiniz. Yani kendi gecenizde bir yıldız gibi parlayarak gecenin gerçek starı siz olabilirsiniz. Ne de olsa sizin geceniz. Herkes oraya sizin için toplanmış. Abartsanız da çok sade bir görünüm içerisinde olmayı tercih etseniz de bu sizin geceniz ve sizin kararınız.

Dantelli gelinlik modelleri 2018 bir göz attığımızda çok farklı modeller görüyoruz. Farklı kumaşların dantel ile birleşimi adeta göz kamaştırmakta. Kolları dantelli prenses gelinlik modelleri ise prenses gibi olmak isteyen gelinler ve gelin adaylarının şıklığına şıklık katıyor. Dantel detayı ile beraber. Doğru tercihi yaptığınızda doğru dikişler ve seçimler ile bir adım daha öne çıkabilirsiniz. Sonuçta bu sizin geceniz. Önemli olan da sizin tercih ettikleriniz.

dantelli gelinlik modelleri 2 - Dantelli Gelinlik Modelleri Ve Modası

Fransız Dantelli Prenses Gelinlik Modelleri

Fransız dantelli prenses gelinlik modelleri için ayrı bir başlık atmak istedim. Bu modelleri sizler ile daha yakından inceleyelim isterdim. Prenses gibi görünüp dantelin de geleneksel ve etnik görünümü ile kendi gecenizde tahtınızda gibi hissedebilirsiniz. Bu modelleri kabarık ve gösterişli modellerdir. Bu modellere ek olarak dantel konulduğunda gözleri kamaştıran bir görünüm elde edebilirsiniz. Duvak detayında da danteli kullanabilirsiniz. Gelinliğinizi özel dikim seçerseniz, yaptırırsanız dantel detayını nerelerde kullanmak isterseniz tercihinizi kendiniz yapabilirsiniz.

dantelli gelinlik modelleri 3 - Dantelli Gelinlik Modelleri Ve Modası

Uzun kol dantelli gelinlik modelleri de gelin adayları tarafından çok tercih edilmekte. Ayrıca farklı ve şık bir görüntüye sahip olmak istiyorsanız bu modeli özellikle seçebilirsiniz. Uzun kollu modeller moda dergilerinde daha sık görülmekte. İnternette de bu modeller hakkında daha fazla çeşit bulabilirsiniz. Hem fiyatlara bakıp hem de modeller hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Kolları dantelli gelinlik modelleri de mutlaka göz atmanızı öneririm. Moda sitelerinde bu model ile ilgili bir çok görsel bulabilirsiniz. Ben de bugün sizler için araştırmalar yaptım. En güzel görselleri tek tek seçim sizler için paylaştım. Umarım sizler için seçtiklerimi beğenmişsinizdir. Her keseye uygun ve her zevke uygun modeller bulabilirsiniz. Her birini sizler için tek tek araştırdım. Ve görseller ile beraber sizlerin beğenisine sundum. Ama bugünlük benden bu kadar. Uamrım seçtiklerim sizler için yardımcı olmuştur. Şimdilik moda ile kalın, hoşça kalın.

Herdem Rüzgar

Moda, tasarımcıların size yılda 4 defa önerdiğidir. Stil ise sizin hangisini seçtiğiniz…

    Yorum Bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir