Gelinlik Modelleri – En Trend Seçimler

0 Yorum

Bu yazımızda sizlerle gelinlik modelleri hakkında bilmek istediğiniz her şeyi paylaşacağız.Hemen hemen her bayanın hayalidir bir yuva kurmak,günün birinde beyaz bir kuğu gibi o mutlu günde süzülmek. Ama bu evrede o eşsiz anın heyecanı, o gece seçebileceğinin en güzelini seçme, kendini seçilen gelinlik içerisinde hem rahat hem güzel hissetme endişesi gelin adaylarının aklını bir hayli karıştırmakta ve strese sokmaktadır. Bu konuda sizlere yardımcı olabilmek, aklınızdaki sorulara yanıt verebilmek, kafanızdaki kararsızlıkları biraz olsun giderebilmek adına bu yazıyı kaleme aldık. Şimdi dilerseniz detaylara geçelim.

gelinlik modelleri 3 - Gelinlik  Modelleri - En Trend Seçimler

 

Gelinlik modelleri

Gelinlik modelleri 2018 yılında bir çok model ve tasarım ile karşımızda. Her zevke uygun model bulunmakta. Fakat fazla çeşit gelinlik modelleri olması gelin adaylarının kafasını karıştırmıyor da değil. Bu karışıklıkları gidermek adına sizlere önerilerde bulunmak isterim. Gelinlik modelleri prenses her zaman revaçta olmayı sürdüren bir model. Kim bu eşsiz gecede, anda kendisini prensesler gibi hissetmek istemez ki. Gelinlik modelleri kabarık da fazlası ile tercih edilenler arasında. Gösterişli olmayı seven gelin adaylarının ilk tercihleri arasında yer almaya devam ediyor. Gelinlik modelleri balık ise kendine güvenen asil bir görüntü isteyen, tercihini hem şık hem modern bir görünümden yana kullanan gelin adaylarının tercihleri arasında yerini korumaya devam ediyor.

gelinlik modelleri 1 - Gelinlik  Modelleri - En Trend Seçimler

 

Dantel gelinlik detayı olmazsa olmaz detaylardan. Dantelin gelinliğe kattığı o şık ve geleneksel görüntü gelin adayları tarafından oldukça rağbet görüyor.  Aslında bir yandan sade bir görünüm elde edilirken bir yandan da gösterişliliği vaad ediyor. Dantel detaylar gelinin zevk ve isteğine göre daha fazla ya da az kullanılabiliyor. Özellikle tercihini hazır gelinlikten yana kullanmayan gelin adayları gelinliklerini diktirebiliyor. Böylece istediği detayları istediği gibi kullanabiliyor. Farklı modelleri bir arada kullanıp kendi tarzını gelinliğinde de gösterebiliyor. Kendi gecesinde kendi seçtiği istediği model ile boy gösterebiliyor ve en önemlisi daha önce kimsenin giymediği, yeni bir tasarımı giymiş oluyor.Siz de tercihinizi ister hazır gelinliklerden sizin imzanız olan gelinliklerden kullanabilirsiniz. Bu konuda farklı markaların katalogları veya vitrinlerden yararlanabilirsiniz.Kimi gelin adaylarına meşakatli gelse de unutmayın bu sizin geceniz bu unutulmaz anlarda en güzel gelinliğe sahip olmayı kim istemez ki.

gelinlik modelleri 2 - Gelinlik  Modelleri - En Trend Seçimler

Gelinlik fiyatları

Ancak gelinlik diktirmenin maliyeti biraz yüksek olabiliyor. Ama merak etmeyin her zevk ve bütçeye uygun gelinlik modelleri ve fiyatları bulmak mümkün. Sitemizde sizler için modelleri araştırdık ve sizlere sunduk.Gelinlik almadan önce mutlaka sitemize bir göz atın derim.

Herdem Rüzgar

Moda, tasarımcıların size yılda 4 defa önerdiğidir. Stil ise sizin hangisini seçtiğiniz…

    Yorum Bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir