Gelin Saç Modelleri Ve En Trend Modeller

0 Yorum

Gelin saç modelleri zannediyorum ki hepinizin oldukça ilgisini çeken bir konu. Gelin olacağı zaman ya da gelin olduğu zaman kim internete girip bu konu hakkında araştırma yapmamıştır ki. Benim kendi adıma konuşmam gerekirse ben baya bir araştırma yapmıştım. Sadece kendiniz için değil evlenecek olan, düğünü yakın olan sevdiğiniz, yakın bir arkadaşınız için de yapmışsınızdır bu araştırmayı.

gelin saç modelleri 1 - Gelin Saç Modelleri Ve En Trend Modeller

Gelin Saç Modelleri

Gelin saç modelleri hakkında biraz daha konuşacak olursak. Yukarıda dediğim gibi bir arkadaşınız için de araştırma yapmış olabilirsiniz. Çünkü biz kadınlar birbirimizden fikir almayı, ya da birbirimize fikir vermeyi oldukça severiz. Hele bir de bu yakın arkadaşımız ya da kardeşimiz belki annemiz ise.

Gelin saç modelleri 2018 yılında da bir çok farklı trend ile karşımıza çıktı. Örnek verecek olursak gelin saç modelleri topuz oldukça tercih edilen modellerden olmayı başardı. Dağınık ya da sıkı topuz fark etmez. Gelin başı olarak topuzu seçerseniz gelinliğiniz daha ön plana çıkacaktır. Saçlarınız modeli kapatmayacaktır. Tabi bu kısımda önemli bir ayrıntı var ki o da gelinliğinizin modeli. Açık gelin saç modelleri hakkında konuşalım bir de. Tam zıttı olan bir modelden konuştuktan sonra. Bu model de oldukça tercih edilenler arasında yer alıyor. Gelinliğiniz müsaitse ya da salık saç ile uygun olacaksa bu modeli kullanabilirsiniz. Özellikle kır düğünü yapan ya da yapacak olan gelin adaylarının yaptırdığı ve yaptırmak istediği bir model olduğunu söylemeliyim.

gelin saç modelleri 8 - Gelin Saç Modelleri Ve En Trend Modeller

Gelin Başı Saç Modelleri

Konumuzda anlattığım gibi, yukarıda da bahsettiğim gibi bir çok gelin başı saç modelleri arasında seçimi yapmak size kalmış. Gelin saç modelleri duvaklı olarak kullanmak istiyorsanız gelinliğinizi tam size uygun olacak bir model. Duvak da kullanacaksanız saçınızın yapımına ayı bir özen göstermeniz gerekiyor. Duvağın saçınıza güzel ve doğru bir şekilde yerleştirilmesi gayet önemli bir detay. Sağlam olması da ayrı bir önem taşıyor. O akşam, o gece yerinizde durmayacağınız, dans edeceğiniz için duvağın başınıza sağlam oturtulması gerekiyor. Aksi halde çıkabilir ve sizi en güzel gecenizde zor durumda bırakabilir. Kim en güzel gecesinde bu duruma düşmek ister ki?

gelin saç modelleri 4 - Gelin Saç Modelleri Ve En Trend Modeller

Başka bir ayrıntıdan da söz etmek gerekirse duvağın takıldığı yer de gayet önem arz etmekte. Saçın alt kısmında durması ya da biraz daha üstte durması saç modelinize göre ayarlanmalı. Burada sizin saç modelinizin ne olduğu ve kuaförünüzün becerileri önem taşımakta. Kuaför seçimine de özen göstermek yine fazla önemli bir detay diyebilirim. Öyle ya da böyle umarım sizlere yardımcı olabilmişimdir. Paylaştığım görseller ve modeller ile umarım biraz da olsun kafa karışıklığınızı alabilmişimdir. O zaman moda ile kalın, hoşça kalın. Görüşmek üzere diyor ve yazımı burada sonlandırıyorum.

Herdem Rüzgar

Moda, tasarımcıların size yılda 4 defa önerdiğidir. Stil ise sizin hangisini seçtiğiniz…

    Yorum Bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir