Topuz Saç Modelleri Ve Modası

0 Yorum

Topuz saç modelleri davetler, organizasyonlar ve düğün günlerinde biz kadınların vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. O gece giydiğimiz kıyafete uygun bir saç modeli seçmek isteriz hepimiz. Saç biz kadınlar için çok ama çok önemlidir. Saçlarımız kıyafetimizin, şıklığımızın, kendimize güvenimizin tamamlayıcı aksesuarlarıdr. Artık abiye elbiselerle evde toplanmış saç modelleri oldukça revaçta. Ancak hala yapılı saç modellerinden vazgeçemeyen bayanların sayısı da oldukça fazla. İster evde kendiniz yapın, ister kuaförde doğal topuz yaptırın seçim sizin.

topuz saç modelleri 4 - Topuz Saç Modelleri Ve Modası

Topuz Saç Modelleri

Topuz saç modelleri enseden, tepeden, yandan olmak üzere tercih edilebiliyor. Kimi bayanlar tepeden tercih ederken kimileri de yandan ya da enseden toplatmayı tercih edebiliyorlar. Topuz saç modelleri kadın kısacası her zaman revaçta olan bir model. İsterseniz günlük bir elbise ile isterseniz abiye bir elbise ile tercih edebilirsiniz. Giydiğiniz kıyafetin ağırlığına göre tercihinizi yapabilirsiniz. Moda dergilerinde de bir sürü model bulabilirsiniz. Bu konuda internetten uzmanlardan da bilgi alabilirsiniz. Ayrıca trend modelleri de takip edebilirsiniz. Trend modellerden kendinize en uygun olanı ve size en çok yakışanı da deneyerek bulabilirsiniz.

Mesela örnek vermek gerekirse abiye topuz saç modelleri davetlerin ve gecelerin vazgeçilmezi. Şık davetlerde şık bir elbise giydiğinizde saçlarınızın da bu görüntüyü tamamlamasını isteyebilirsiniz. Unutmayın topuz seçerseniz yüzünüz daha ön plana çıkacaktır. Ve yüzünüze yakışan modeli seçmeniz şıklığınıza şıklık katacak faktörlerden biri olacaktır. Bu yüzden kıyafet seçiminde vücudumuzu tanımak nasıl önemli ise, saç konusunda da yüzümüzü, yüzümüzün şeklini tanımak önemli.

topuz saç modelleri 8 - Topuz Saç Modelleri Ve Modası

Topuz Saç Modelleri 2018

Topuz modelleri inceleyelim isterseniz biraz daha detaylı bir şekilde. Dağınık topuz saç modelleri eskilerden beri bayanlar tarafından çok seviliyordu. Hala da çok sevilmekte ve çok tercih edilenler arasındaki yerini korumakta. Daha doğal, sımsıkı, yapışık çok yapılı duran saçlardan hoşlanmıyorsanız bu model tam size göre diyebilirim. Kendinizi daha rahat ve doğal hissedeceğiniz bir model. Topuz saç modelleri kolay olması da ayrı bir kolaylık. Kimi bayanlar kendi topuzunu kendisi yapmak isteyebilir çünkü. Tüm bunların dışında size son dönemlerin trendi olan bir modelden bahsetmek isterim. İsterseniz bununla ilgili daha detaylı konuşalım.

topuz saç modelleri 16 - Topuz Saç Modelleri Ve Modası

En Güzel Saç Modelleri – Topuz Saç.

Alttan topuz saç modelleri trend modeller arasında şuan. Gelin adayları olsun, normal geceler ve davetler olsun kadınlar tarafından çok tercih edilmekte. Ayrıca çok asil bir görünüm sağladığını da söylemeden geçemeyeceğim kendi adıma. Bu modellerin daha çok dikdörtgen yüz tipine yakıştığını söylemem gerekiyor sanırım. Bu model ensede sıkı, dağınık olabilir. Seçim sizin zevkinize kalmış. Ayrıca daha önce söylediğim gibi yüz tipinizi bilmeniz, kendinize en yakışanı seçmeniz de önemli. Saçınız iyi yapıldığında, iyi bir kuaföre yaptırdığınızda bir de yüzünüze giden, uyan bir model yaptırdığınızda güzelliğinize güzellik katmış olacaksınız.

 

 

Herdem Rüzgar

Moda, tasarımcıların size yılda 4 defa önerdiğidir. Stil ise sizin hangisini seçtiğiniz…

    Yorum Bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir